POLSKA
Like

Cukier musi się rozpuścić

05/11/2013
455 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
Cukier musi się rozpuścić

„Dla popularyzacji pedofilii szczególnie dużo zrobił zmarły w 2006 r. holenderski działacz gejowski i seksuolog dr Frits Bernard. To on ukuł pojęcie tzw. pedofilii pozytywnej, twierdząc, że współżycie z dorosłymi wyzwala w dzieciach osobowość i wspiera ich rozwój emocjonalny. Zapytany przed śmiercią, jaki czynnik może spowodować społeczną akceptację pedofilii, odpowiedział jednym słowem: “czas” ….(więcej )

0


 

Adam Michnik „ Jesteśmy podzieleni. Wielka część naszych rodaków definiuje naszą sytuację jako katastrofę, ruinę ubekistan. Na to jest jedna rada cierpliwość. Cukier musi się rozpuścić. Cierpliwość to powinność patriotyczna „…”Cierpliwość oznacza, że metodami wojskowymi, pałkami się do niczego ludzi nie przekona. Trzeba wierzyć, że kropla drąży skałę „…”Antoni Macierewicz był człowiekiem zawsze niebanalnym. Wykształconym, sprawnym intelektualnie, odważnym. „….”Kiedyś Antek był inny. Ja go pamiętam jako człowieka o poglądach skrajnie lewicowych -gdy był zwolennikiem Che Guevary, Fidela Castro – bojowników w Chile. To był inny człowiek. Mnie uważał za zgniłego socjaldemokratę „….”Gdybym miał do wyboru Polskę Jarosława Gowina, czy Polskę Millera wybrał bym bez namysłu Polskę Millera. Bo Leszek Miller jest przedstawicielem opozycji odpowiedzialnej za państwo „…(źródło )

 

Adam Michnik „Największe zagrożenie dla Polski, to…?To jest oczywiste. To jest ta fala nastojów populistycznych, szowinistycznych, niszczących ład konstytucyjny i osłabiających państwo.”…(źródło )

 

Jarosław Kaczyński „„Polska potrzebuje nowej konstytucji– ocenił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konferencji poświęconej 15-leciu polskiej ustawy zasadniczej

W ocenie Kaczyńskiego, są przesłanki, by w obecnej kadencji parlamentu wrócić do kwestii zmiany konstytucji. Jego zdaniem, świadczy o tym sytuacja Polski w Unii Europejskiej i zmiany zachodzące we wspólnocie, które “trzeba oceniać negatywnie”.

To, co zdarzyło się przeszło 23 lata temu, to powstał system, który prof. Jadwiga Staniszkis określiła jako postkomunizm – powiedział Kaczyński. Jak dodał, jest to system antyrozwojowy, który został spetryfikowany przez obecnie obowiązującą konstytucję.

Jak mówił, usytuowanie władzy wykonawczej w ustawie zasadniczej uniemożliwia m.in. zmianę tego systemu. Jego zdaniem, kształt konstytucji “utrudnia realizację części praw obywateli”.Jak przekonywał, Polska potrzebuje nowej konstytucji. – Musimy tego dokonać– podkreślił.”.”….(więcej )

 

Profesor Michał Wojciechowski „Wydaje się jednak, że groźniejsze stają się obecnie wady nowego ustroju, czyli nieudolnie rządzonego i zależnego od Zachodu państwa opiekuńczego, które to państwo aprobują wszystkie partie parlamentarne i większość ogłupionych obywateli. Chcą je oni co najwyżej ulepszać. „….(źródło )

 

Jan Hartman „ Palikota musi być mniej „ …”Nowa partia ma być zupełnie inna od poprzedniczki „….”Wieść niesie, że będzie pan wiceprzewodniczącym nowej partii? Tego nie wiem, ale liczę na to, że znajdę się we władzach. „….”Według politologa prof. Kazimierza Kika jest pan ostatnim człowiekiem wierzącym w czar Janusza Palikota.”…”Wie, że jego byt polityczny zależy od tego, czy uda mu się zmniejszyć procent Palikota w Ruchu Palikota. I na pewno jutro nie oświadczy, że jest chrześcijańskim demokratą czy też radykalnym tradycjonalistą katolickim„….”Im lepiej poznaję Janusza Palikota, tym większego szacunku do niego nabieram i wierzę w jego potencjał polityczny. „…”Moją ambicją jest, żeby to była partia konstytucji, to znaczy, żeby działania jej polityków były zgodne z wartościami konstytucyjnymi i te wartości wspierały. „…(więcej )

 

—–

Mój komentarz

 

Dlaczego zarówno Michnik jak i holenderski pedofil patrzą z optymizmem w przyszłość i wierzą ,że wystarczy czas , aby ich cele zostały osiągnięte .

 

Dlaczego zarówno Michnik jak i zboczeniec , pedofil Fris Bernard tak ochoczo popierają ustrój i system polityczno gospodarczy, jeden holenderski, a drugi polski ,. Oba zresztą oparte na ustroju socjalizmu niemieckiego

 

To na istniejących chorych systemach politycznych zarówno Michnik jak i pedofil Bernard opierają swoją wiarę ,że to tylko kwestia czasu jak dorośli będą mieli prawo do legalnego gwałcenia dzieci w wypadku Bernarda i zbudowania bandyckiego socjalistycznego państwa w którym zniszczy się chrześcijaństwo do cna, a religia panującą będzie ideologia politycznej poprawności .

 

To dlatego Michnik i jego kamraci typu Kuczyńskiego , czy Smolar tak zawzięcie bronią obecnego ładu politycznego i gospodarczego, bronią kolonialnej konstytucji II Komuny.

 

Zarówno feministki jak lobby sutenersko pedofilskiej jakim był Ruch Palikota, a teraz Twój Ruch , Tusk, Miller, organizacje homoseksualne , nomenklatura Platformy , SLD , socjaliści , lewacy , prusacy . Wszyscy oni zaciekle bronią ustroju , który został zainstalowany w Polsce w wyniku Układu Okrągłego Stołu przez Rosjan i Niemcy .

 

Mamy w Europie i w Polsce do czynienia z lewacką konstrukcją ustrojową, która jest tak zbudowana , aby w perspektywie czasowej doprowadzić do zbudowania totalitarnego państwa socjalistycznego politycznej poprawności .

 

Jeśli nie dojdzie do obalenia Konstytucji Okrągłego Stołu i ustroju, który ona generuje to Michnik może być pewny że wcześniej ,czy później zatwierdzi się paraseksualne małżeństwa homoseksualne , lewactwo polskie dzieci będzie się seksualizowało w szkołach , publiczne wyznawanie chrześcijaństwa będzie ścigane , a instytucja rodziny całkowicie zniszczona .

 

Robert Winnicki „ Obalić Republikę Okrągłego Stołu „…..”.”Trzeba wreszcie obalić republikę Okrągłego Stołu i dokończyć rewolucję Solidarności, która została zdradzona właśnie przy Okrągłym Stole w 1989 roku”….”Jesteśmy kolonią Unii Europejskiej, panuje antynarodowy ustrój. Promuje się kosmopolityzm we wszystkich obszarach życia. Szkoła przestała już edukować ludzi, a zamiast tego wprowadziła tresurę.”. ….(więcej )

 

 

video CEP: OKRĄGŁY STÓŁ – konieczność przełamania UKŁADU III RP – Robert WINNICKI

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

 

Waldemar Kuczyński „Jeśli prezes PiS zostanie wybrany na prezydenta, będzie przysięgał na Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej. Pytam więc, czy ciągle uważa, że jest ona “konstytucją formacji państwowej oligarchicznej. W istocie za tymi przepisami kryje się oligarchia” (słowa wypowiedziane 2 września 2007 roku w programie TVN “Kawa na ławę”)”…”Jeżeli Jarosław Kaczyński zostanie prezydentem, wówczas będzie najwyższym przedstawicielem państwa III Rzeczypospolitej, jak nazywa ją konstytucja. Pytam więc, czy nadal uważa on, że III Rzeczpospolita jest Rywinlandem (to są słowa szefa PiS wypowiedziane 28 maja 2005 roku na wiecu wyborczym partii), że jest “postkomunistycznym monstrum” (to słowa na kongresie PiS 4 czerwca 2006 roku), że u jej podstaw tkwi Ubekistan (to z wywiadu dla “Rzeczpospolitej” 29 września 2006 roku), że jest ona “jakimś gigantycznym skandalem, takim, powiedzmy sobie postkolonialnym, miękkim tworem” (to słowa z rozmowy w radiowych “Sygnałach dnia”, 2 kwietnia 2007 roku).Jak prezydent mający taki pogląd o państwie może je reprezentować zgodnie z dobrą wiarą, wolą i sumieniem? A więc, panie prezesie, czym jest dla pana III Rzeczpospolita? „..( więcej )

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816