Bez kategorii
Like

10.07.2012 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

10/07/2012
240 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Paciorki smoleńskiego różańca*…

Dziś przybywa kolejny.

0


 

Wyrzeźbiony z ciernia poniewieranej pamięci Ofiar Smoleńskich,  Ich samych, Ich bliskich i milionów Polaków naznaczonych Signum Smolenscianum**, którzy chcą poznać prawdę o Smoleńsku. Wyrzeźbiony przez tych, których Donald Tusk – pierwszy handlarz trupami III RP, izłomem oblanym krwią pierwszych osób w państwie polskim, nazwał w kwietniu 2012, na kilka dni po II Rocznicy tragedii smoleńskiej  warchoły grające zwłokami dla doraźnych celów politycznych".

Nie jest warchołem premier Donald Tusk. Nie ! On jest prawym obywatelem, stojącym na straży  polskiej racji stanu. W jej interesie przekazał całe śledztwo smoleńskie w ręce W.Putina wraz z wyłącznym prawem FR do prawie wszystkich dowodów.

Nie jest warchołem Bronisław Komorowski, który nie czekając na oficjalny dokument, stwierdzający zgon czynnego Prezydenta RP, przejął Jego kancelarię i łamiąc kilkakrotnie Konstytucję RP***  ogłosił się p/o prezydenta. Po czym wybrany głosami circa 9 mln wyborców (z  prawie 31 mln uprawnionych do głosowania), głosi się prezydentem wszystkich Polaków.

Nie jest warchołem marszałka Sejmu RP, Ewa Kopacz – dr „1 m wgłąb” i symbol platformerskiej prawdomówności.

Nie jest warchołem min. Radek Sikorski, któremu w resorcie w kluczowych momentach nagle wszystko się psuje ale za to zawsze jest zwarty i gotowy do wyrzynania watah.

Nie jest warchołem prokurator generalny RP – Andrzej Seremet, cieszący się z tego, że śledztwo smoleńskie zostanie wkrótce zamknięte i m.in. beztrosko popierający  sposób przygotowania wraku samolotu do transportu do Polski. I pytam się – czy niekompetentny idiota ma prawo sprawować tak odpowiedzialny urząd w państwie ?

Nie są warchołami prokuratorzy wojskowi, symulujący od ponad 2 lat czynności śledcze w najważniejszym w powojennej Polsce śledztwie..

Nie są warchołami przedstawiciele polskiej palestry cywilnej , umarzający śledztwo mimo istnienia dowodów obciążających wysokich funkcjonariuszy państwowych.

Nie są warchołami członkowie komisji min.J.Millera d/s badania przyczyn tragedii smoleńskiej, sygnujący swymi podpisami sfałszowany raport o jej przyczynach.

Nie są warchołami medialni celebryci, prześcigający się w zaszczuwaniu i okpiwaniu tych wszystkich, którzy prawdy o Smoleńsku się domagają, i tych, którzy nad poznaniem jej pracują nie szczędząc swych umiejętności i wysiłku.

Nie są warchołami wszyscy ci, którzy sprzyjają metodom tuskiego „państwa polskiego”  i je popierają.

Nie są warchołami ci, którzy milczą, czekając co będzie działo się dalej…

 Nie ! Oni wszyscy nie są warchołami ! Są jedynymi prawymi i uczciwymi obywatelami w RP dla których dobro Polski jest celem nadrzędnym ! I dlatego państwo tuskie tak skrupulatnie odbiera Polakom wszystko po kolei by w końcu definitywnie odebrać im prawo do prawdy i prawo do pamięci. Głośniejszym posyła swego usłużnego seryjnego samobójcę, również prawego i sprawiedliwego obywatela…

 

Nie uda się wam, niewarchoły ! Nie odbierzecie nam tego co jest w nas, nawet gdy wyślecie na nas seryjnego samobójcę. To się po prostu nie uda ! Pokolenia naznaczonego Signum Smolenscianum nie da się zniszczyć. To ono sprawi, że nawet jeśli nie zostaniecie ukarani – nie zaznacie już spokojnego dnia ani godziny bo zmora smoleńska będzie was prześladować Nie uda się wam bo pamięć o mądrym, inteligentnym, wykształconym Prezydencie – śp.Lechu Kaczyńskim, pamięć o wspaniałej, mądrej, inteligentnej i ciepłej Pierwszej Damie – śp.Marii Kaczyńskiej, o Prezydencie śp.Ryszardzie Kaczorowskim, pamięć o Annie „Solidarność” i wszystkich pozostałych Ofiarach Smoleńskich nigdy nie zgaśnie.

Póki choć jeden Polak będzie o Nich pamiętał…

 

 

 

To lipcowe AD 2012 Światełko Pamięci jest dla mnie szczególne bo po raz    pierwszy w jego zapalaniu  towarzyszy mi  jeszcze jeden Strażnik Pamięci o Ofiarach Smoleńskich.            

I od dziś będziemy zapalać je wspólnie.

 

PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

GDY ZMROK ZAPADNIE  ZAPAL Z NAMI  ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

 

 

* – http://niepoprawni.pl/blog/1792/10062012-zapal-swiatelko-pamieci

** – http://niepoprawni.pl/blog/1792/signum-smolenscianum

*** – http://niepoprawni.pl/blog/1792/co-po-10-listopada

 

 

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758