26042018Nowości:
   |    Rejestracja

Zaburzenia erekcji? Nie problem!


Seksualność każdego z nas to istotny składnik naszego życia oraz naszej osobowości. W wielu kulturach i tradycji przypisuje się jej niemal magiczną rolę. Podobnie i u nas – choć może nie w sposób oczywisty. Sprawność seksualna odgrywa więc ważną rolę w życiu każdego człowieka, a nieudane życie seksualne nierzadko prowadzi do zmartwień i kompleksów, szczególnie u mężczyzn.


Brak wzwodu jest problemem, który przynajmniej raz w życiu spotyka każdego mężczyznę. Przyczyn zaburzeń potencji jest wiele, jednak w większości przypadków nie ma powodów do zmartwień – utrata erekcji jest bowiem czasowa. Zdarza się jednak, że problem jest bardziej złożony. Wówczas z pewnością pomoże lekarz oraz zastosowanie odpowiedniego leczenia.

Powody braku erekcji

namietna-kobieta-w-lozuZdecydowanie najbardziej aktywnym winowajcą utraty erekcji jest niezdrowy tryb życia. Chroniczny stres, brak snu i przemęczenie to najlepsza droga do zaburzeń potencji. Ponadto swoje trzy grosze do problemu dodają używki, wśród których największymi czarnymi charakterami są alkohol i papierosy. Źle zbilansowana i niezdrowa dieta również nie są obojętne, gdy pojawia się brak wzwodu. Ulubione przez wielu fast foody oraz ciężkostrawne, tłuste dania domowe mogą przyczynić się do wielu chorób, które wpływają na wzwód członka. Poza tym trzeba wiedzieć, że czasami to nie tryb życia i to, co codziennie ląduje na naszym talerzu, a poważne choroby są powodami braku erekcji. Niejeden lekarz potwierdzi całą listę dolegliwości, która jest bezpośrednim powodem zaburzeń potencji. Królują wśród nich m.in. cukrzyca, miażdżyca, niektóre choroby psychiczne, padaczka i wiele, wiele innych.

Leczenie zaburzeń erekcji – uderzenie w przyczynę

Zdarza się, że zaburzenia erekcji są wywołane silnym stresem lub mocnym przeżyciem i mijają, gdy wspomniane bodźce ustaną. Czasami jednak problemy z potencją przedłużają się, a nawet nasilają się. W tej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty, podczas której lekarz zbada przyczynę dolegliwości oraz zaleci właściwe leczenie. Trzeba wiedzieć, że istnieje sporo prawdopodobieństwo, że podczas kompleksowych badań zostanie wykryta choroby będąca prawdziwym powodem zaburzeń erekcji. Leczenie problemów ze wzwodem członka będzie wymagało wtedy leczenia choroby podstawowej. U pacjentów z zaburzeniami potencji często diagnozuje się cukrzycę, choroby tarczycy oraz hiperprolaktemię (nadmiar prolaktyny we krwi), które są niebezpieczne dla zdrowia i życia człowieka. Nic więc dziwnego, że wpływają również na zaburzenia erekcji. Ponadto lekarz nierzadko zleca suplementację testosteronem, ponieważ u niektórych panów utrata erekcji wynika z obniżonego stężenia testosteronu we krwi.

Utrata erekcji i jej przywracanie

Jeśli podczas wielu badań, lekarz nie wykrył choroby będącej przyczyną utraty erekcji, pacjent powinien rozpocząć przyjmowanie leków bezpośrednio wpływających na poprawę wzwodu członka. Jedną z bardziej znanych substancji na wywołanie pełnego wzwody jest Sildenafil,który wchodzi w skład wielu leków m.in. polskiej viagry. Maxigra Go zawiera sildenafil, który pomoże przywrócić sprawność seksualną i jest dostępny bez recepty. Aby sprawdzić czy możemy stosować preparat na erekcję bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem należy wypełnić kwestionariusz dostępny na stronie producenta. Poza leczeniem farmakologicznym można zastosować różnego rodzaju terapie uzupełniające.

Trzeba jednak pamiętać, że skuteczność leczenia wymaga współpracy pacjenta. Każdy lekarz powie, że nie wystarczy przyjmowanie leków, iniekcja czy implant, by przywrócić pełną sprawność seksualną. Konieczna jest także zmiana trybu życia i nawyków żywieniowych. Pacjenci, którzy nie chcą, by ich problemem stał się brak wzwodu członka, powinni natychmiast zrezygnować z używek, a w zamian za to wprowadzić do swojej diety solidną dawkę warzyw i owoców, które wzmocnią organizm i przez to poprawią jakość życia seksualnego. W codziennej diecie przyda się także mięso, a nieocenione będą ryby i owoce morza w wielu kręgach kulturowych uznawane za afrodyzjaki. Poza tym wysypianie się oraz regularne ćwiczenia fizyczne i redukcja masy ciała sprawią, że utrata erekcji przestanie być problemem.

Napisane przez:

Kontakt: kampanieonline

 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Zaburzenia erekcji? Nie problem!"

 1. Jerzy napisał(a):

  Tak, tak, tak, bla, bla, bla… stres, przemęczenie, zły styl życia, fastfoody…
  Takimi bzdurami lekarze karmili nas od dawna kiedy nie wiedzieli co naprawde powoduje nasze dolegliwości. Zresztą wciąż jest dokładnie tak samo.
  Pamiętacie jak lekarze wmawiali każdem kto miał wrzody że to ze stresu? Tak notabene to były piękne stare czasy…
  Dzisiaj nie usłyszysz od lekarza o stresie. Helicobacter pyroli. Seria antybiotyków i zdrowy jak ryba.
  Kiedy jednak nie mają bladego pojęcia co jest przyczyną, wtedy gadka jak wyżej…

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

300027