17072018Nowości:
   |    Rejestracja

Zabił i wyjechał do… Izraela!


Wczoraj „Radio Kraków” podało wiadomość, że tydzień temu na jednym z krakowskich osiedli młody człowiek pod „okiem kamer” (niedaleko jest placówka policji) zatłukł na śmierć staruszka. Policja sprawcę złapała, ale prokurator go zwolnił.


Po tygodniu prokurator zmienił zdanie, ale sprawcy w Polsce w tym momencie już nie było bo wyjechał sobie bez żadnych przeszkód do Izraela, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję (i mieć nie będzie – o co zakład?). Z jakiegoś powodu (zazwyczaj się tego typu sprawy „wałkuje” w merdiach na różne strony) powyższej wiadomości w krakowskim radiu nie opatrzono stosownym komentarzem. Więc i ja się nie będę wymądrzał i także pozostawię tą informację bez komentarza.
Żurek Janusz

Napisane przez:


Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarzy 17 dla artykułu "Zabił i wyjechał do… Izraela!"

 1. danny205 napisał(a):

  Zdaje się,że to do Krakowa miano sciągnąć około 1 000 000 żydowskich rodzin . Przygotujcie się na wiecej takich „wypadków”bo te talmudyczne śmieci są uczeni ,że my jako goje jesteśmy zwierzętami i zabić goja to nie zbrodnia.

  • danny205 napisał(a):

   Według mnie w podobnej sytuacji najlepiej jest zabić takiego wynaturzonego żydowskiego klona ,w sądzie jego ziomki z palestru go albo wybronią albo umożliwią mu ucieczkę jak temu z artykułu .

  • Cadyk24 napisał(a):

   danny205, kretynie, myślami po marsie błędzisz?
   Zamiast gadać pierdoły weź się do roboty, bo w polsce od groma jest takich nierobów jak ty, co by snuli plany o polsce od morza do morza czy opowiadali o żydo-masonach mordujących polaków w obozach koncentracyjnych .
   Pewnie jeszcze na oczy Żyda nie widziałeś patrioto-światowcu?

 2. kanton napisał(a):

  Od lat mafia prokuratorsko-sędziowska co sobie zamarzy to wykona, nie oglądając się na polskie prawo.Pana prokuratora który wykonał taki numer winna zaprosić do tv publicznej pierwsza szprycha TV niejaka Agata Młynarska. POprawi to oglądalność tego programu .
  Bo widać już że całość” świata co’ się kręći” jakby wyczerpała się. :-(.

  • zjanusz zjanusz napisał(a):

   A ja pamiętam tę „szprychę” z czasów komuny jako ZMSówkę, która w czerwonym krawacie i białej bluzce w programach dla młodzieży propagowała z ekranu TVP (innej TV nie było) „najlepszy ustrój na świecie”.
   Żurek Janusz

 3. policjant łapówkarz napisał(a):

  Trzeba brać przykład od „starszych braci w wierze”, czyli od mossadu. Wyjechać do ussraela na wycieczkę, odstrzelić chvjowi łeb i wrócić.

 4. TwojaStara napisał(a):

  haha prokuratorzyna zesral sie przed zydem 😀 Polaka pewnie wsadzilbys na 5 lat bez procesu, pozbawil zdrowia, pieniedzy i rodziny, tylko po to, zeby nie przyznac sie do bledu, bo latwiej zgnoic popuscic przed zydem i pozniej dowarotsciowac sie „stosowaniem litery prawa” na bezbronnych lub niewinnych:D

 5. Fanatyk Idei napisał(a):

  Trzeba wypromować prokuratora, kim on ? Kim jego matka, ojciec, dziady ?
  Trzeba go zapytać czy gdyby jego dziadków czy rodziców zakatował taki ktoś to też by mu odpuścił ? Ale myślę, że tu może nie być znaku równości, bowiem nikt z narodu wybranego z gojem nie może się równać jak uczy Talmud.

 6. Cadyk24 napisał(a):

  Głupie polaczki, a nie bo wszyscy widzę obeznani.
  Może wasi tatusiowie oPOwiadali wam oPOwieści o ż!YDACH jak to „wymordowali się sami w getcie i mało im było, to rzucili się jeszcze na Niemców”.
  Cóż Żydzi są inteligentniejsi od was więc daleko zaszli.
  A ja mam do was taka prośbę PISiory, narodowcy, faszyści i inni:
  Pracujcie, uczcie się, może kiedyś wam iq podskoczy i ich wyprzedzicie, a na razie proszę, siedźcie cicho bo przez to wasze pierdolenie wszyscy mają zły humor.

  Pozdrawiam
  cadyk z sadogóry.

 7. Karol napisał(a):

  Cadyk24 Ty masz czelność gadać polaczki a Ty kim jesteś ścierwo żydowskie

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

155147