18062018Nowości:
   |    Rejestracja

Wspomnienie o Miecugowie.


W zasadzie nie mam skrupułów aby napisać o tym politruku prawdy. Ale dzisiaj nie będę wyważał otwartych drzwi, wpuszczę Was tylko tymi które otworzyłem w 2010 roku. Przypomnę opowieść która stanowi doskonały nekrolog i nie będzie to robienie”śmichu” z pogrzebu. Miecugow w szoku. Komedia sytuacyjna jest z gatunku takich, które nie powinny przejść niezauważone. Przeczytajcie […]


W zasadzie nie mam skrupułów aby napisać o tym politruku prawdy. Ale dzisiaj nie będę wyważał otwartych drzwi, wpuszczę Was tylko tymi które otworzyłem w 2010 roku. Przypomnę opowieść która stanowi doskonały nekrolog i nie będzie to robienie”śmichu” z pogrzebu.

Miecugow w szoku.

Komedia sytuacyjna jest z gatunku takich, które nie powinny przejść niezauważone. Przeczytajcie sami:

Poniższy obrazek stanowi wstęp i ilustrację do tekstu.

image

A oto opis sytuacji jaka się faktycznie wydarzyła:

„Przypadkiem odwiedziłem ARKADIE, Centrum Handlowe Warszawy.  Zaparkowałem w podziemiach tegoż centrum, idę do wejścia i cóż widzę………

wielka gwiazdeczka TVN pan Miecugow dogaszający papierosa przed wejściem.

Ja idąc parę kroków za nim , MÓWIĘ DO NIEGO SPOKOJNIE, NIE GŁOŚNO , IDĄ ZA PANEM DEMONY PATRIOTYZMU,   CZYLI JA Z DZIEĆMI I ZONĄ .

Facet tak się przestraszył że po ruchomych schodach zaczął zapieprzać myśląc że może go gonimy . Tak wiec bojąc się demonów patriotyzmu,  agent TVN spieprzał tam, gdzie pieprz rośnie . Nadmienię jeszcze, że niczym szczególnym z rodziną raczej się nie wyróżniamy. Z siekierami i kosami nie latamy, nie biegamy , nawet nie mamy w arsenale (na razie),  ale wiem którzy kowale mogą je zrobić.

Tekst znalazłem opublikowany przez kogoś o nicku zeb17, podkreślenia moje.

Za cały komentarz niech posłuży myśl która mnie wówczas ogarnęła:  I dlatego właśnie, POLSKO, Cię lubię. Lubie też ludzi z takim poczuciem HUMORU. Dodać mogę tylko uwagę że  szczujca chyba po raz pierwszy usłyszał głos rozmówcy „na żywo”, nie z taśmy .

PS. Ale żeby koleś, spec od szkła KONTAKTOWEGO, tak bal się kontaktu ze społeczeństwem? Może to znak że TVN pójdzie w jego ślady.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

308553