19042018Nowości:
   |    Rejestracja

Wolna i murarska praso-telewizja


W krajach katolickich i prawosławnych przynależność do tajnych organizacji była kiedyś zakazana przez kościoły i często źle widziana przez państwo; loże były postrzegane jako miejsca antyrządowych spisków i intryg, rozsiewające antypaństwowe doktryny światopoglądowego liberalizmu, antyklerykalizmu i relatywizmu etycznego związanego obecnie z homoseksualizmem i genderyzmem, mającym za zadanie zmianę człowieczeństwa do wymogów nakazanych przez gnostyckiego demiurga. Dziś sprawy przybrały odwrotną kolejność, jeżeli ktoś nie przynależy do NWO staje się wrogiem. Dawniej jak i w czasach obecnych stowarzyszenia wolnomurarskie skupiają reformatorów lub konspiratorów, którzy wykorzystują formułę pracy wolnomurarskiej do utrzymywania swojej działalności w tajemnicy; w innych wypadkach tajne zrzeszenia mają charakter miejsca spotkań towarzyskich oraz duchowego kaptowania niczego nieświadomych ludzi, dziś do tego celu służy także telewizja, a ta stała się tubą poprzez, którą narzucają nam co mamy myśleć.


Dees MSM

Dla lepszego zrozumienia czym jest tajna organizacja (w tym i medialna) i jak wielki ma wpływ na społeczeństwo należy zaprezentować jednominutowe video, gdzie usłyszą państwo jak telewizyjne marionetki „pozornie różnych” stacji czytają tą samą kwestię. Jest to silny dowód, że ogólnoświatowa organizacja kielni chce wprowadzić „jednomyślność”, tego rodzaju komunizm jednak im nie wystarcza, wiadomo przecież, że i „jednopłciowość” jest ich celem, co widać wyraznie w propagowanych przez rządy wielu państw inicjatywach zacierania różnic płciowych. Materiał jest wręcz szokujący !

Newscasters Agree: Rising Gas Prices Edition – CONAN on TBS

Napisane przez:


NULL

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Wolna i murarska praso-telewizja"

  1. Dziabąg napisał(a):

    „Najważniejsza w nazistowskim systemie informacyjnym jest pozorna różnorodność, która kryje rzeczywistą jednorodność” Joseph Goebbels

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

244320