20052018Nowości:
   |    Rejestracja

Wojna z ISIS. Piąta fala


Czy muzułmanie szykują się do frontalnego ataku na Europę? Część z tych, którzy od lat żyją w społeczeństwach europejskich przechodzą teraz profesjonalne szkolenia we Francji, w Niemczech i Wielkiej Brytanii coraz częściej zgłaszając się do tamtejszego wojska. ISIS przygotowuje oddziały dzieci wytrenowanych w zabijaniu z zimną krwią. Oto w ostatnim publikowanym przez Daeshh nagraniu grupa takich chłopców zabija kurdyjskich wojowników. Z zimną krwią.


379C4E4E00000578-3760598-The_British_boy_second_from_the_right_-a-20_1472240819728

Europejskie slużby specjalne już ustaliły narodowość morderców, z których żaden nie miał więcej, niż 13 lat. To chłopcy z Egiptu, Turcji, Tunezji, Uzbekistanu oraz – jeden z nich – z Wielkiej Brytanii, gdzie spędził dzieciństwo. To jego brytyjskie i arabskie media nazywają al-Britani. Tak naprawdę nazywa się Aby Abdullah i jest synem poszukiwanego w Unii Europejskiej jihadysty, który wyjechał ze Zjednoczonego Królestwa razem z rodziną, aby wstąpić do rosnącej w siłę armii ISIS.

Z Wielkiej Brytanii, która stała się największą wylęgarnią terrorystów znających języki zachodnie i wykształconych na tyle, żeby ataki i zamachy terrorystyczne  przygotowywać w taki sposób, w jaki przygotowuje się projekty biznesowe, wyjechało już i zaciągnęło się do dziecięcej armii ISIS ponad 50 dzieci. Są przygotowywani do samobójczych zamachów bombowych (których kilka już się w świecie odbyło) oraz do prowadzenia regularnych działań przeciwko Europie – zgodnie z założeniem, że zachodnim żołnierzom najtrudniej będzie strzelać właśnie do dzieci.

Wykonywane przez nich egzekucje to część szkolenia i propagandy. Szkolenia, bo w ten sposób oswajają się ze śmiercią i z brakiem szacunku do ludzkiego życia. Z propagandą, bowiem stratedzy z ISIS już dawno zauważyli, że filmy z udziałem dzieci-wojowników wywołują w Europie największe przerażenie.

Na ostatnim nagraniu nie więcej, niż 13-letni chłopcy zabijają strzałem w tył głowy kurdyjskich żołnierzy klęczących twarzą do kamery ze związanymi z tyłu rękami. Chłopcy ubrani są w wojskowe stroje, a na głowach mają chusty. Zanim z zimną krwią strzelą jeńcom w tył głowy, jeden z nich krzyczy coś po arabsku, a reszta podnosi do góry broń.

Na wcześniejszych nagraniach Państwa Islamskiego chwalą się podobnymi egzekucjami – w tym wykonanymi na rzekomych ‘brytyjskich szpiegach’. Na innym kilkuletni chłopiec mówi oksfordzką angielszczyzną ‘to tam ich zabijemy’ wskazując miejsce jednej z przyszłych egzekucji.

Wykorzystanie dzieci w walce zbrojnej w imieniu Allaha przeciwko chrześcijanom bezspornie świadczy o tym, że Państwo Islamskie szybko się uczy. Takie przygotowanie nastolatków do wojny jest wierną kopią opisanej przez Ricka Yancey’a, brytyjskiego pisarza SF, strategią zdobycia Ziemii przez obcych. Ostatnią fazą wojny przeciwko ludzkości było właśnie wykorzystanie dzieci, które zabijały wszystkich wskazanych przezdowódców. Praktycznie bezkarnie, bo dziecko w większości społeczeństw jest wszak świętością.

Dorośli jihadyści zaciągają się natomiast do europejskich armii, gdzie najzupełniej legalnie przechodzą kompleksowe szkolenia. Przed tym ostrzegają m.in. niemieckie media, które zorientowały się, że Bundeswehra pełna jest islamistów i cieszy się wśród nich coraz większą popularnością. Sprawą zaintereesował się niemiecki kontrwywiad, zaś Bundestag przygotowuje się do zmiany prawa.

Film ISIS:

https://

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Wojna z ISIS. Piąta fala"

  1. pablo3 pablo3 napisał(a):

    bardziej to przypomina nazistowskie metody. z drugiej strony, wkrótce może w Niemczech nastapic prawdziwy renesans wlasnie myśli nazistowskiej. ktoz wie, czy nie celowo wpycha się Niemcow w ponowne objecia tej zbrodniczej ideologii.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

290958