19072018Nowości:
   |    Rejestracja

Winnicki zdemaskował Schetynę jako szefa lewackiej jaczejki w Polsce.


Jedynym co macie do zaprezentowania Polakom, jest bycie agenturą wpływu zachodniego liberalizmu. To jest istota działalności PO i Nowoczesnej! Jesteście wasalami międzynarodówki liberalnej! – mówił dziś w Sejmie do Schetyny Robert Winnicki.


– Od kandydata na polskiego premiera oczekuje się, że będzie potrafił wysławiać się po polsku, że składania, że fleksja, poprawne budowanie zdania będą domeną polskiego premiera. Pan tego warunku niestety nie spełnia. A oczekuje się tego nawet od kandydata na przewodniczącego Rady Gminy – powiedział Winnicki.

Jedynym co macie do zaprezentowania Polakom, jest bycie agenturą wpływu zachodniego liberalizmu, która ma za zadanie traktować Polaków jak tubylców, których należy podbić i skolonizować. To jest istota działalności PO i Nowoczesnej! Jesteście wasalami międzynarodówki liberalnej! Taka jest prawda!

– Dziś PO jest partią lewacką, a nie żadną chadecką. (…) Jesteście lewacką jaczejką w Polsce! – oświadczył Winnicki.

Trzeba było widzieć minę Schetynę i stojących wokół niego Brutusów czyhających na potknięcie białozabka w momencie gdy Winnicki kpił sobie z niego słowami:

„– Jest pan na tyle cwany, chytry i sprytny, że pan będzie trzymał władzę w tej partii. I jest pan na tyle niesympatyczny, bez charyzmy, bez autorytetu w polskim społeczeństwie, że nigdy pan tej partii nie poprowadzi do zwycięstwa.

Dlatego życzę PO jak najdłuższych pańskich rządów ”

Nazwał też Schetynę tchórzem i wezwał do złożenia gdyż organizatorzy Marszu Nipodległości zamierzają go pozwać za oszczerstwa:
Jeśli nie jest pan drobnym kłamczuszkiem, to zrezygnuje pan z immunitetu – powiedział Winnicki. – Jeśli ma pan w sobie cień cywilnej odwagi, proszę złożyć immunitet!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=m4QEnO29SW4

Pan Winnicki nie jest bohaterem z mojej bajki ale w tej wypowiedzi miał rację.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

312238