21042018Nowości:
   |    Rejestracja

Ustawa 1066 ostatnią deską ratunku III RP?


Ja wiadomo sejm poprzedniej kadencji stworzył dziwne prawo, zwane ustawą 1066, którego intencja nie jest do końca znana. Nowe zapisy legalizują tak zwaną „bratnią pomoc”, czyli zbrojną interwencję obcych wojsk na terytorium naszego kraju. Czy podgrzewana obecnie przez obce siły sytuacja polityczna w naszym kraju zmierza ku takiemu rozwiązaniu siłowemu?


Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, ze ustawa 1066 była po prostu kolejnym objawem powszechnej w naszym kraju „biegunki legislacyjnej”. Okazuje się jednak, że prawo to może zostać wykorzystane przez przegrane w wyborach siły polityczne, do powrotu do władzy. Obecnie scenariusz ten wydaje się nieprawdopodobny, ale wydarzenia bardzo przyspieszają i widać gołym okiem, że siły, które sprawowały w Polsce władzę po przepoczwarzeniu się PRL w III RP, nie zamierzają odpuszczać i szykują atak.

W przygotowaniu podbudowy pod planowany zamach stanu stosowane są wszystkie salonowe media, które zwarły szyki i duraczą Polaków kuriozalną propagandą, jakoby zagrożona była demokracja. Niestety wielu niezbyt lotnych umysłowo obywateli naszego kraju łyka takie historyjki jak przysłowiowe „głodne pelikany”.

Jednocześnie z nawałą propagandową, w mediach pojawiają się też wypowiedzi przedstawicieli odłączonego od koryta establishmentu, które mogą sugerować planowaną sekwencje wydarzeń. Już na pierwszy rzut oka widać, że sposobem na odzyskanie władzy ma być zaangażowanie w ten proces ośrodków zagranicznych.

Dzisiaj Polsce groził między innymi szef Parlamentu Europejskiego, Martin Schulz, który stwierdził, że wydarzenia w Polsce mają charakter zamachu stanu. Ta bezczelność wpisuje się w narrację niemieckich mediów i to nie tylko tych zza Odry, ale też tych nad Wisłą. Berlin najwyraźniej nie może się pogodzić z utratą wpływów w Polsce i wygląda na to, że rozważana jest jakaś opcja awaryjna.

Wspomniany już Martin Schulz jeszcze we wrześniu groził między innymi naszemu krajowi, twierdząc, że powrót nacjonalizmów jest wykluczony i w razie konieczności „duch europejskiej wspólnoty” musi być narzucony siłą. Można tutaj zadać pytanie: czy kontrowersyjna ustawa 1066 była potrzebna właśnie po to, aby kiedyś legalnie i bez wojny, wprowadzić na terytorium naszego kraju jakieś siły rozjemcze, które będą nas godzić, gdy polskojęzyczne media do reszty podzielą naród?

Zapowiedzi stworzenia armii UE zwanej dla niepoznaki „strażą graniczną” i pozostającą w dyspozycji Brukseli mogą niepokoić. Ale nawet bez tego można sobie wyobrazić bratnią pomoc w Polsce na kształt tej jakiej sami udzieliliśmy Czechom i Słowakom w 1968 roku. Miejmy nadzieje, że do tego nie dojdzie, bo o ile można sobie wyobrazić polskich „lemingów” nakręconych przez media, którzy witają z kwiatami wkraczającą Bundeswerę, to trzeba sobie zdawać sprawę, że przynajmniej część narodu chwyci po broń pamiętając, że wkroczenie na nasze terytorium obcych wojsk kończyło się zawsze rozbiorem naszego kraju.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Napisane przez:


NULL

 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

komentarzy 11 dla artykułu "Ustawa 1066 ostatnią deską ratunku III RP?"

 1. Waldemar napisał(a):

  Masz rację z tymi rozbiorami, tylko tym razem rozbioru dokonają bracia Germanie i bracia
  Ukraińcy, którym sami „łaskę” robimy od dwóch lat i za tą wątpliwą przyjemność ustami prezydenta RP obiecujemy jeszcze uruchomić linię kredytową na 4 mld. euro.

 2. Olimpia napisał(a):

  Ale czemu Pis nie zajmie się to ustawą? To trzeba wycofać

 3. zj napisał(a):

  niemiecka luftwaffe już rozpoczęła ćwiczenia nad Syrią

 4. Sylwester napisał(a):

  Szanowny Autro tego artykułu niech poprawi błędy ortograficzne i w ogóle niech popracuje nad stylistyką, ortografią i interpunkcją, bo jeszcze Matury nie zda…

  • belfer napisał(a):

   Nie przesadzaj kolego z tymi błędami ortograficznymi, bo ich nie ma. Co do stylistyki zdań, na moje oko jest poprawna. To nie jest olimpiada językoznawstwa, tylko portal informacyjny.

 5. Precz z komuchami napisał(a):

  Dalekosiężne przewidywania

  Jak mawia klasyk pan doktor Krajski, ten kto nie uznaje masonerii za jedną z najważniejszych sił, koordynujących zdarzenia cywilizacyjne, ten jest osobą ograniczoną. Ta duchowa i tajna organizacja prowadzi planowanie na 1000 lat do przodu. Skoro tak to jako chrześcijanie możemy również odwołać się do (anielskich) sił nadprzyrodzonych i uznać za wysoce prawdopodobną przepowiednię św. Daniela 2:43 o przyszłym hybrydalnym rządzie światowym. Doprowadzenie do społecznej reakcji łańcuchowej ma zawieść nas do stworzenia nowego porządku, w którym Boskie prawa Boga YHWH mają być zastąpione strukturą UFO cywilizacji, o której pisałem przykładowo w artykule pt.: „Polska cywilizacja człowiecza”, czy „Każdy ma prawo być człowiekiem ?”. Globalne siły nowego porządku muszą w jakiś sposób doprowadzić do stworzenia ogólnoświatowego (hybrydalnego) rządu światowego, islamska inwazja jest w tym przypadku jednym z narzędzi.
  http://popotopie.blogspot.com/2015/09/czarostwo-spoeczne-czyli-propagacja.html
  […]Znany, już nie żyjący Mason, była głowa Masonów Ameryki Północnej, Albert Pike miał szatańską wizję doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata.
  Wizja ta była opublikowana w 1871 roku:

  „…Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasa oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie….”(http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm)

 6. gola.dupa.tuska napisał(a):

  Zajebjemy każdą skurwysyńską armię unijną która wejdzie do Polski

 7. kanton napisał(a):

  A mnie wydaje się że to jest przygrywka , przed czymś bardzo dużym. Coś bardzo dużego się wydarzy.

 8. anti sejm it napisał(a):

  PIS był przeciwny tej ustawie zgrywając jak widać wielkich obrońców suwerenności. W każdej chwili może tą ustawę wywalić do kosza. To 15min. roboty, a jeżeli tego nie robi, to liczy że ustawa może im się przydać, kiedy będą wzywać mossad i us army do zaprowadzania porządku.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

273084