23062018Nowości:
   |    Rejestracja

Traders Insurance – wyspecjalizowane ubezpieczenie dla zmotoryzowanych profesji


Czym jest ubezpieczenie znane jako Traders Insurance? To wyspecjalizowana polisa ubezpieczeniowa, która powinna szczególnie zainteresować osoby pracujące na terenie Wielkiej Brytanii.


Pracując w branży ściśle związanej z samochodami, narażamy się na ryzyko, że na skutek jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia będziemy musieli ponieść koszty związane z uszkodzeniem firmowego auta. Oferty typu Traders Insurance, oferowane w Wielkiej Brytanii przez firmy takie jak Insurance Factory, pozwalają uchronić przed takimi – często zupełnie niezawinionymi – kosztami.

Więcej informacji na temat usługi firmy pod adresem https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance.

Komu może się przydać?

Warto zastanowić się, przy jakich profesjach Traders Insurance przydaje się najbardziej. Z pewnością będą to kierowcy autobusów, taksówek czy samochodów kurierskich; skorzystać na nim mogą również przedstawiciele handlowi. Sprzedawcy samochodów i mechanicy także mogą uznać taką polisę za interesującą. Co istotne, tego rodzaju ubezpieczenie może być wykupywane zarówno na całą firmę, jak i chronić pojedynczego pracownika, który postanowił, że nie chce ryzykować finansowym obciążeniem w razie jakiegoś wypadku.

 

Stłuczki i ataki z sieci

To, przed jakimi konkretnie zdarzeniami chroni polisa, zależy już od indywidualnych ustaleń między agencją ubezpieczeniową a jej klientem. Przykładowo, w ciągu ostatnich lat pojawiły się polisy ubezpieczające na wypadek cyberataków (dokonywanych przez hakerów). Z racji tego, że coraz więcej samochodów jest podłączonych do sieci, można przypuszczać, że popularność tej polisy będzie wciąż rosła. Bardziej przyziemnym typem ubezpieczenia jest wersja obejmująca road risk, czyli tzw. ryzyko drogowe. Pod tym terminem rozumiemy różnego rodzaju stłuczki czy poważniejsze wypadki. Posiadanie go jest szczególnie opłacalne dla firm, których auta poruszają się po wyjątkowo zatłoczonych drogach. Możliwe jest również wykupienie polisy ubezpieczającej na wypadek kradzieży auta – różnorodnych ofert na rynku nie brakuje.

Traders Insurance do dobre rozwiązanie firm i osób działających w UK, w branżach ściśle powiązanych z samochodami. Posiadanie takiej polisy może ochronić przed stratami finansowymi – nie tylko związanymi z „fizycznymi” zdarzeniami w rodzaju stłuczek, ale i też mniej namacalnymi zagrożeniami w postaci ataków z cyberprzestrzeni.

Napisane przez:

Kontakt: kampanieonline

 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

315435