19062018Nowości:
   |    Rejestracja

Święta! Światowa! Trzecia?


Ile jeszcze śmierci obywateli Europy Zachodniej musi się wydarzyć, żeby rządy państw Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych przyznały, że świat arabski – już od dawna przygotowany na prowadzenie długotrwałych działań zbrojnych przeciwko nie-muzułmanom według niećwiczonej w Europie strategii – wypowiedział chrześcijaństwu wojnę? Nie krajom i ich administracjom (to w założeniu mają być w przyszłości kalifaty) ale chrześcijaństwu właśnie. Chrześcijaństwu, na którym opierają się wszystkie wartości Unii Europejskiej, łącznie z tymi na sztandarach lewaków.


MIDEAST ISRAEL PALESTINIANS

Francuska prokuratura informuje, że ustaliła tożsamość jednego z dwóch napastników, którzy zaatakowali rano kościół w Normandii na północy Francji i zabili księdza. To 19-letni Adel Kermiche urodzony we Francji, znany służbom jako dżihadysta. To najbardziej spektakularny mord dokonany ostatnio przez wojowników Mahometa – precyzyjny i celowy mord na katolickim księdzu odprawiającym nabożeństwo. Takich mordów muzułmanie dokonują tylko wówczas, kiedy prowadzą świętą wojnę przeciwko innowiercom. To wojna, w której stawka jest najwyższa – to zbawienie wojownika Allaha. Raj, w którym czekają go hurysy i polowania. To wojna, w której wybaczane są gwałty, mordowanie wszystkich innowierców – również niemowląt. To wojna, w którym zasadniczym celem jest jest zdobywanie nowych terytoriów i wprowadzanie na nich wiary w proroka oraz zasiedlanie ich prawowitymi muzułmanami. Mord na francuskim kapłanie był kolejnym aktem nienawiści muzułmanów do chrześcijaństwa, aktem które zdarzają się przynajmniej raz dziennie w Europie.

To, że ani Amerykanie, ani politycy Europejscy nie mówią głośno i wprost, kto jest skarbnikiem inwazji na Europę, nie oznacza, że skarbnik ten jest anonimowy. Miliony ‘uchodźców’ z krajów arabskich ciągnie do Europy – Europy, decyzją Angeli Merkel i wszelkiej maści euro-lewaków, z odsłoniętym podbrzuszem – bo pieniądze na to dostają z dwóch źródeł. Pierwszym jest Państwo Islamskie, twór religijno-terrorystyczny, którego wpływy na Bliskim Wschodzie i w Afryce są tak duże, że za kilka miesięcy zacznie się z jego głosem liczyć Organizacja Narodów Zjednoczonych. Drugim jest dynastia Saudów nieodmiennie panująca w Arabii Saudyjskiej, chyba najbardziej zainteresowana polityczna siła na Bliskim Wschodzie tym, żeby pozbyć się na zawsze wszelkiej maści wojowników, nad którymi nie może zapanować, więc stanowiącymi dla dynastii zagrożenie. Saudowie doskonale wiedzą, że zaangażowanie wszelkich ruchów nastawionych na nawracanie na islam w granicach Europy da im realną władzę nad Bliskim Wschodem. A, że są partnerami biznesowymi najbogatszych Amerykanów i Europejczyków, mają gwarancję, że ze strony partii politycznych na Zachodzie nie spotka ich krytyka, ani żaden afront. Mają nawet tę pewność, że nazwa ich kraju nie pojawi się w kontekście terroryzmu w żadnych zachodnich mediach.

Wojna przeciwko chrześcijaństwu trwa, zaś jej bohaterowie okopali się na wygodnych pozycjach. I będą – w imię Allaha – atakować, wysadząjąc, szkoły, lotniska, restauracje. Będą gwałcić nastolatki i podrzynać gardła tym, którzy nie potrafią się obronić.

Kiedy europejskie społeczeństwa zorientują się, że erozja wartości chrześcijańskich, która tak bardzo im odpowiadała ze względu na promowanie tego, co nie wymaga starań i zachodu (związki partnerskie, homoseksualizm, ateizm, relatywizm historyczny), na wojnę prowadzoną w sposób humanitarny i według europejskich zasad będzie już za późno. A jedyną strategią zachowania resztek zachodniej tożsamości będzie wprowadzenie w życie propozycji najbardziej radykalnych prawicowych organizacji w Europie. Do przymusowej konwersji na chrześcijaństwo i kary śmierci dla muzułmanów włącznie.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 3 dla artykułu "Święta! Światowa! Trzecia?"

  1. MrKuba65 napisał(a):

    A mnie się wydaje że to zwyczajnie cywilizacja której przedstawicielem jest pan Soros doprowadziła skutecznie do wojny pomiędzy islamem i chrześcijaństwem, a gdzie dwóch się bije…… Tam nikt nie widzi ludobójstwa Palestyńczyków w Izraelu. Mało tego , żaden chrześcijanin nie powinien tego ” mojżeszowym ” wypominać , bo muzułmanie to terroryści.

  2. olafbur napisał(a):

    Myślę że masowa imigracja Islamu została zaplanowana i sfinansowana nie po to by utworzyć Eurabię, ale po to by doprowadzić do wojen (rozruchów) religijnych i jako lekarstwo wprowadzić zakaz religii w Europie…. Taki plan…

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

289269