22042018Nowości:
   |    Rejestracja

STOP KULTOWI SZATANA – MORDERCY I KŁAMCY OD SAMEGO POCZĄTKU!


Szczęść Boże
Prosimy o rozsyłanie do przyjaciół i znajomych. Prosimy o wsparcie medialne

http://wp.me/p3vwgV-AA

Organizowana jest przez Krucjatę Różańcowa za Ojczyznę modlitwa ekspiacyjna i protest przeciwko satanizmowi i propagowaniu morderczego zła, problem dotyczy takich miast i miejsc jak


 

2.10 – Poznań, klub Eskulap (na razie koncert odwołany na skutek protestów,  taktycznie przesunięty na inny termin – 06.10.2014 –  Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w Poznaniu jest przełożone na 06.10.2014 – spotykamy sie o godz.17.00 przed budynkiem. Prosimy o kontaktowanie się z Panią Ritą Wilowską 797 355 240)

W związku tym w czwartek 2.X. o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Święta przebłagalna za grzech bluźnierstwa w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej prosimy o liczne przybycie   http://www.swietymichalarchaniol.pl/kontakt/ )

3.10 – Łódź, klub Wytwórnia (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontaktowanie się z Panem Arkadiuszem Nowakowskim 535535332, zgromadzenie już zgłoszone do UM Łódź)
4.10 – Katowice, Mega Club (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)
5.10 – Wrocław, klub Eter (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt, zgromadzenie już zgłoszone do UM Wrocław)
8.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej )
9.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej )
10.10 – Warszawa, klub Stodoła, (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – kontakt 502 225232)
11.10 – Toruń, klub Od Nowa (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)
12.10 – Gdańsk, klub B90 (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt kontakt 502 225232)

zgłaszajmy w tych miastach zgromadzenia publiczne
Zachęcamy by w innych miejscach naszej Ojczyzny także były podjęte podczas zgromadzeń publicznych nie tylko protesty lecz modlitwa na Różańcu Świętym i publiczne zadośćuczynienie
W zgłoszeniu podaliśmy jako cel zgromadzenia publicznego:
Protest uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę przeciwko znieważaniu Boga, Maryi Królowej Polski, Świętej wiary katolickiej, protest przeciwko przestępczemu, promującemu zło, wzywającemu do nienawiści, bluźnierczemu, wyszydzającemu uczucia religijne wierzących wystąpieniu zespołu muzycznego „Behemoth” pod kierownictwem tzw. Nergala Adama Darskiego. Modlitwa różańcowa i rozważania modlitewne jako akt wynagrodzenia Bogu i Maryi Królowej Polski za akt bezbożnictwa i bluźnierstwa jaki zaplanowany jest ze szczególną perfidią w październiku, miesiącu tradycyjnie poświęconym czci Matki Bożej Różańcowej. Modlitwa o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu

Program zgromadzenia: Będziemy się modlić w intencji „Z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”. Będziemy sprzeciwiać się bezbożnemu, bluźnierczemu, wzywającemu do nienawiści, obrażającemu Boga, Maryję Królową Polski i uczucia religijne Polaków i katolików koncertowi zespołu „Behemoth”

Mamy do czynienia z propagowaniem, już bez żadnych osłonek, satanizmu jako takiego – sam tytuł albumu już na to wskazuje

http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/93363/behemoth_-_polska_trasa_koncertowa_z_albumem_the_satanist_gdzie_zagra_nergal_i_jego_zespol_video

tu jest tez video z piosenka „Módl się za nami Lucyferze” która jest obrzydliwym i okropnym bluźnierstwem.

NIE MA różnicy pomiędzy Golgota Picnik a tym diabelstwem

Zło zwyciężymy dobrem modląc się na Różańcu Świętym powstrzymamy nie tylko rozprzestrzenianie się cywilizacji śmierci w naszej Ojczyźnie ale także ratować będziemy nieśmiertelne dusze tych wszystkich Dzieci Bożych, które opętane są kultem zła i przemocy.

Przeciw bluźniącemu Bogu i wyszydzającemu lud Boży Goliatowi wystąpi Dawid uzbrojony w zwykłą procę – dziś ta zwykła proca, która pokona Goliata jest Różaniec Święty.

Niepokalane Serce Maryi zwycięży poprzez kolejne zwycięstwo różańcowe.

Pozdrawiamy
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo

505075818

www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 3 dla artykułu "STOP KULTOWI SZATANA – MORDERCY I KŁAMCY OD SAMEGO POCZĄTKU!"

 1. gniew napisał(a):

  BÓG- HONOR- OJCZYZNA = INTRONIZACJA CHRYSTUSA KRÓLA – RÓŻANIEC – MARYJA KRÓLOWA POLSKI = TARCZA I MIECZ dla ratowania Polski i Świata całego….

 2. Krzywousty napisał(a):

  II Przykazanie zanim go człowiek zmienił:
  .
  Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. NIE BĘDZIESZ SIĘ IM KŁANIAŁ i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

 3. Janusz napisał(a):

  „STOP KULTOWI SZATANA – MORDERCY I KŁAMCY OD SAMEGO POCZĄTKU!”

  To jakieś okropne nieporozumienie. Katolicyzm to największa satanistyczna sekta. Oni przewrotnie chcą się modlić o zaprzestanie kultu szatana? Do kogóż się pomodlą? Do drewnianego kloca, albo do obrazu przedstawiającego starożytną boginię nieba? Obrzydliwość!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

229578