26052018Nowości:
   |    Rejestracja

Sędziowie i Sądy – klucz do normalności!


Chyba nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ważna dla społeczeństwa i ładu społecznego, jak fundamentalna dla istnienia zdrowego i normalnego państwa prawa jest kwestia tego, kto i na jakich zasadach może nas sądzić – czyli komu de facto dajemy władzę rozstrzygania wszelkich sporów i ustalania obowiązujących praw.
.


Dziś o fundamencie państwa – czyli Sądownictwie…
Zapraszam:
.
PS. Link do wywiadu, który przeprowadził ze mną portal wGospodarce.pl:http://wgospodarce.pl/informacje/12802-konrad-daniel-podziemnatv-popieram-tylko-jeden-cel-zjednoczenie-sie-polskiego-spoleczenstwa-w-celu-odsuniecia-pookraglostolowej-patologicznej-wladzy-od-wplywu-na-nasze-zycie
.

.

.

.

 

Napisane przez:


Wyłącz tv - włącz myślenie.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarzy 7 dla artykułu "Sędziowie i Sądy – klucz do normalności!"

 1. muls napisał(a):

  owszem ma i jest to klucz ale co to ma wspólnego z pieprzeniem o okragłym stole to nie wiem.Normalnie leniwi niedouczeni w ogromnymi przywilejami i apanazami i imunitetami zupełnie bez sensu pracownicy których nie ma komu popędzic do roboty..i nauki.I putin ani osama tego nie załatwi.Ani okraglostolowe pieprzenie.

 2. gość napisał(a):

  muls – zacznij myśleć i poznawać fakty. Pookrągłostołowe podzielenie kraju. Dojście do władzy „uprzywilejowanych”. często scheda dynastyczna. Funkcje publiczne zakłady, miejsca pracy w urzędach idą z ojca na syna. Ojciec był z zawodu dyrektorem to syn też musi. Dzieci dawnej nomenklatury zajmujący wszystkie ważne funkcje w aparacie państwowym. Kiedyś UB wykańczało Polaków strzałem w potylicę a dzisiaj stosują tzw. miękkie metody stąd okupacja całego systemu zarządzania obywatelami.

 3. lustrator napisał(a):

  ci uprzywilejowani to kto.Te dynastie to gdzie.Te urzedy to ida na syna jak.Te dzieci z dawnej to gdzie.A ta okupacja to w którym wojewodztwie??????

 4. gość napisał(a):

  lustrator) To czytaj człowieku nie tylko GW i nie tylko oglądaj TVN. Czytaj co ludzie piszą i co zostało udowodnione, a dotyczy naszej historii po 89.

 5. Piotr B. napisał(a):

  Chyba ktoś Tu dziłą w ramach prowokacji Panie „lustrator”.
  Proponuje się pochwalić swoim rodowodem oraz miejscem zatrudnienia.

 6. lustrator napisał(a):

  jamnik szorstkowłosy z dwoma medalalmi.Na was taki wystarczy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

194138