25052018Nowości:
   |    Rejestracja

Scotland Yard bezprecedensowo się dozbraja


Takiego finansowego zastrzyku, nie zabudżetowanego wcześniej, brytyjski Scotland Yard nie pamięta od czasów swojego powstania. Oto służba będzie miała do wydania na broń i sprzęt dodatkowe 11,2 mln funtów. Wszystko w ramach walki z terroryzmem. Ale broń, bronią a premier David Cameron namawia do współpracy z muzułmanami, co jego zdaniem ma wyleczyć Europę z terroryzmu.


SY

Dokumenty, do których dotarli dziennikarze ‘London Evening Standard’, pokazują, że po atakach w stolicy Belgii Scotland Yard poprosił o przyznanie dodatkowych pieniędzy na zakup nowego sprzętu z zaznaczeniem, że nowe wydatki muszą być sfinansowane tak szybko, jak tylko jest to możliwe, ponieważ realnie poprawią wydajność służb bezpieczeństwa.

Władze jednostki wykorzystały przysługujące im prawo do przyspieszenia całego procesu dofinansowywania ich operacji, które powstało z myślą o tym, aby budżet nigdy nie stanowił bariery dla rozwijania Scotland Yardu.

Inwestycję związaną z zakupem nowej broni poprzedziła decyzja o dodatkowej rekrutacji 600 nowych funkcjonariuszy, których szkolenie rozpoczęło się już w styczniu. Tym samym liczba jednostek antyterrorystycznych w stolicy wzrosła z 2,2 tys. do 2,8 tys.

David Burrowes, członek londyńskiego parlamentu z okręgu Enfield Southgate, zwraca uwagę, że tego rodzaju wydatki zawsze są uzasadnione.

– Ataki w Paryżu i Brukseli mogą pojawić się również na ulicach Londynu i musimy upewnić się, że nasze służby mają do swojej dyspozycji wszystko czego potrzebują, aby zminimalizować zagrożenie – mówi brytyjski parlamentarzysta.

Szef brytyjskiego rządu apeluje zaś do przywódców chrześcijańskich, by w obliczu ataków terrorystycznych w Europie ‘zjednoczyli się ze swoimi braćmi muzułmanami, by walczyć przeciwko ekstremizmowi’.

Przemawiając podczas przedświątecznego przyjęcia na Downing Street, premier Wielkiej Brytanii stwierdza, że czasy, w których żyjemy, są mroczne i trudne, więc konieczne jest zsolidaryzowanie się przeciwko radykalizmowi. – To wielka walka, do której musimy się przyłączyć – oświadcza premier budząc konsternację w niekktórych środowiskach. – Nasi bracia i siostry muzułmanie oczekują naszej pomocy. Powinniśmy im pomóc walczyć z ekstremizmem, musimy zbudować silniejsze i bardziej zintegrowane społeczności, gdzie radykalizacja ludzi nie będzie miała racji bytu.

Szef brytyjskiego rządu podkreśla, że Zjednoczone Królestwo jest państwem chrześcijańskim i nie jest to powód do wstydu czy umniejszania innych religii.

Nieco innego zdania jest nowy minister pracy i emerytur Stephen Crabb. –  Postępująca laicyzacja społeczeństwa popycha coraz więcej młodych muzułmanów w ramiona ISIS – mówi. – I to jest największy problem naszego ‘chrześcijańskiego społeczeństwa’.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Scotland Yard bezprecedensowo się dozbraja"

  1. gola.dupa.tuska napisał(a):

    Ludzie nie wierzcie tym kłamcom i oszustom.!!!
    Te wszystkie zamachy to “false flag”, tak jak WTC, które hazarscy mordercy wysadzili podziemnym małym wybuchem atomowym, wcześniej ubezpieczając wtc na ogromne sumy. Robi się to, aby Was , każdego zastraszyć, że jest niebezpiecznie i zwiększyć władzę nad Wami, pod pozorem zwiększenia Waszego bezpieczeństwa. Pod tym pozorem będą żądali od Was zgody na ograniczenie Waszej wolności. Prawda jest taka, że wolność jest milion razy ważniejsza od bezpieczeństwa. Bo ten świat nigdy nie był bezpieczny i nigdy takim nie będzie. Zastanówcie się na spokojnie – kiedy świat był bezpieczny? Otóż NIGDY. No może przez chwilę, dopóki Kain nie zaszlachtował Abla. Później poszło już z górki. Ciągłe wojny, mordowanie niewinnych, bezbronnych ludzi, bez względu na ich Boskie prawo do życia. Niewolnictwo, wyprawy krzyżowe, teraz dżihad, obozy koncentracyjne, masowe ludobójstwa na całym świecie. Obiecują Wam kochani gruszki na wierzbie jeśli zapewniają Was, że jak Wasza wolność będzie ograniczona , to będziecie bezpieczni. Gówno prawda. Patrzcie w UE po ulicach chodzą uzbrojeni żołnierze i co jest bezpiecznie? Nie jest i nie będzie. Ale jak już dacie się zastraszyć sługom śmierdzącego belzebuba i zgodzicie się na ograniczenia Waszej wolności, to Was tak urządzą, że się rano nie wysracie bez ich wiedzy i nie zjecie obiadu bez ich pozwolenia. I co będziecie wtedy bezpieczni? Kiedy o każdej porze dnia i nocy będą mogli do Was wejść? A po co pytam się ? Bo na pewno nie w imię Waszego bezpieczeństwa. Oni boją się o SWOJE bezpieczeństwo, bo Ludzkość zaczyna przecierać oczy i widzi ich podłe kłamstwa i ogromną chęć zapanowania nad każdym czowiekiem. Ogromną żądzę władzy absolutnej nad Wami, ale najpierw muszą z Was zrobić potulnych 100 % niewolników, co to sam nie umie się nawet w dupę podrapać. Jebać ich. WOLNOŚĆ !!!! nie pseudo-bezpieczeństwo !!!
    Pamiętaj Człowieku : tylko będąc WOLNYM będziesz mógł SAMODZIELNIE uczynić swoje życie BEZPIECZNYM.
    Władza gdyby chciała prawdziwego bezpieczeństwa Waszego to poszerzyłaby Wasze prawa , np. do prawa do posiadania i noszenia broni palnej, bez jakichkolwiek pozwoleń i rejestracji. A cóż robi władza – OGRANICZA Wasze prawa, zamiast je poszerzać. To są zdrajcy na usługach szatana.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

280604