23062018Nowości:
   |    Rejestracja

Rusza nabór Korporacji Zbrojnej w Toruniu


Moją pasją oraz zadaniem jest publicystyka. Piszę o walce z Rewolucją oraz o konieczności wzmocnienia obronności państwa, ponieważ nasza niepodległość jest zagrożona m. in. z powodu słabej armii i braku sił, które gotowe byłyby działać w partyzantce. Niemniej sam uważam, że nie należy wierzyć ludziom, którzy tylko potrafią gadać. Dlatego informuję, że rusza nabór do oddziału Korporacji Zbrojnej w Toruniu, którym będę dowodził.


foto: Korporacja Zbrojna

foto: Korporacja Zbrojna

Utworzona w zeszłym roku Korporacja Zbrojna to organizacja paramilitarna licząca obecnie ponad 100. członków w 8 oddziałach w całej Polsce. Głównym naszym celem jest stworzenie struktur obrony terytorialnej w całym kraju i patriotyczne wychowanie młodzieży w duchu cywilizacji łacińskiej. W razie najazdu, chcemy stawiać wrogowi opór poprzez prowadzenie działań partyzanckich, sabotażu oraz niszczenia morale najeźdźcy.

Oczywiście nie zastąpimy regularnej armii, natomiast na podstawie zdolności już istniejących oddziałów, można śmiało stwierdzić, że będziemy w stanie skutecznie siać zamęt w szeregach ewentualnego okupanta. Szkolenie obejmować będzie taktykę miejską oraz leśną. Zapowiadam też od razu, że w oddziale Toruńskim nacisk będzie kładziony na tą drugą.

Osoby zainteresowane dołączeniem KZ mogą zgłaszać się do mnie poprzez Facebook (TUTAJ) bądź też adres mailowy (dominik.cwikla.90@gmail.com). Szkolenie rozpocznie się na przełomie września i października.

Napisane przez:

Kontakt: dominik.cwikla.90@gmail.com

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydawca Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było", zaś w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Jestem zastępcą Redaktora Naczelnego portalu wSensie.pl.; fb.com/dominik.cwikla ; twitter.com/Dominik_Cwikla

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarzy 13 dla artykułu "Rusza nabór Korporacji Zbrojnej w Toruniu"

 1. Tomasz napisał(a):

  Witam,

  Pomyśl o współpracy ze stowarzyszeniem Obrona Narodowa – http://www.obronanarodowa.pl
  W niektórych aspektach nie ma co wyważać otwartych drzwi.

  Powodzenia

  • robhood robhood napisał(a):

   wlasnie o tym samym pomyslalem…dlaczego osobno a nie razem z obrona narodowa I strzelcem?
   podzialy … podzialy…podzialy….

 2. Eleonora Kaltenbruch napisał(a):

  Dominiku, popieramy i liczymy, że wzorem towarzystw strzeleckiego i gimnastycznego SOKÓŁ,
  Polacy dorobią się własnych sił zbrojnych będących w stanie obronić Polskę przed agresorem. Dotychczas skutecznie rozbrojono Polskę i obecne wojsko nie jest nawet w stanie skutecznie pełnić służby wartowniczej w jednostkach, tylko zleca ochronę prywatnym firmom co jest dowodem, że wojsko również przeżarła korupcja.
  POLONIA RESTITUTA!

  KOSY NA SZTORC RODACY! Te własne też!

 3. gość napisał(a):

  Korporacja – I wszystko w temacie. Walczcie za swoje koncepty i paradygmaty jeśli chcecie, ale pamiętajcie, że jesteśmy Słowianami,których od stuleci pacyfikuje fizycznie i duchowo owa „cywilizacja łacińska”, która nie miała litości nawet dla kobiet i dzieci.

  • Marek1taki napisał(a):

   „My Słowianie” i zła cywilizacja łacińska. Dość klarowna geneza tej propagandy. Proszę popracować nad finezją.

 4. policjant łapówkarz napisał(a):

  Z całym szacunkiem P. Dominiku, czy mógłbym przeczytać o jakimś pańskim doświadczeniu w kierowaniu ludźmi…..szczególnie w sytuacjach ekstremalnych ? Czy Pan w ogóle wie „z czy TO się je”. Czy miał Pan kiedyś nóż na gardle – dosłownie? Bo jeśli nie to nie ma Pan pojęcia o dowodzeniu ludźmi. Natomiast sama inicjatywa jak najbardziej chwalebna.

 5. PolAK napisał(a):

  p. Ćwikła, a może zacznij pan te zmiany od siebie. Wielkie słowa, małe kroczki. Może zamiast bawić się w partyzantkę, to lepiej posiedzieć nad ortografią? I ja bym położył nacisk na TĘ drugą opcję. Redaktor, publicysta i przyszły dziennikarz. Wstyd!

 6. wojakswojak napisał(a):

  kolejna grupa asg, w sumie lepsze to niż nic, ma pan jakieś doświadczenie w sabotażu, przygotowywaniu improwizowanych ładunków wybuchowych? sądząc z wieku doświadczenie w dowodzeniu ludźmi ogranicza się tylko do counter strike lub call of duty. miłej zabawy…

 7. stanley napisał(a):

  Komu ta formacja ma służyć i kogo ma chronić? Czy nie jest tak że jak dojedz nie daj Boże do wojny, to nie- rząd i złodziejskie z partii politycznych wraz swoimi rodzinkami po uciekają do Anglii i do innych bezpiecznych miejsc, a My Polacy wykrwawimy się, a po wojnie po wracają i znowu będą okradać naród i ,,hulaj dusz piekła niema,,.

 8. lustrator napisał(a):

  ja bym tam nie zwracal uwage na ortografie ale od razu zaczał strzelac.Prezerwatywy dajecie za darmo???

 9. e napisał(a):

  Ja bym tak za bardzo buzi nie pokazywał jeśli ma Pan walczyć w partyzantce miejskiej (heh swoją drogą dobra nazwa) i sabotować poczynania wroga.

 10. Dominik Cwikła Dominik Cwikła napisał(a):

  Pozwolę sobie tutaj odpowiedzieć na pytania/obiekcje, które się pojawiły

  @Tomasz: Z dwóch powodów pozostanę przy KZ. Primo – wcześniej już się zdeklarowałem, że podejmę się tego zadania. Secundo – zróżnicowanie organizacji jest dobre pod tym względem, że w razie „w” najeźdźca będzie miał trudniejszą sprawę w rozpracowaniu oporu. W końcu grupy będą niepowiązane ze sobą. Natomiast jeśli pan do tej organizacji należy – obyście się rozwijali i doskonalili 🙂

  @Robhood: Nie ma co ukrywać – od członków „Strzelca” (bo mam nadzieję, że nie były to akcje na poziomie dowództwa) KZ miał trochę nieprzyjemności, tj. próby ośmieszenia. Natomiast mam nadzieję, że poza tymi pojedynczymi ułomami umysłowymi, „Strzelec” będzie także gotów do współpracy w razie konieczności. Natomiast jak powiedziałem wcześniej – staram się działać pod tym sztandarem, skoro słowo już dałem.

  @policjant łapówkarz: Zrozumiałe pytanie i jak najbardziej uzasadnione. Co do noża – tak. Pochodzę z nieciekawej okolicy, swego czasu też trafiłem na nieciekawą szkołę średnią 😉 Formalnie nie dowodziłem żadną grupą, natomiast posiadam sprawdzone już zdolności organizacyjne. Postaram się je wykorzystać najlepiej jak umiem. Poza tym idea OT zakłada, że są to grupy lokalne, niekoniecznie posiadające stricte doświadczenie wojskowe. Mamy być w stanie zrobić coś więcej, niż się pokazać i dać się zabić.

  @Stanley: Służyć ma przede wszystkim ludziom. Żadnego wynagrodzenia nie ma, opłat z mojej strony nie będzie pobieranych żadnych. I zwłaszcza, jeśli rządzący wyjadą, ludzie muszą mieć jakąkolwiek ochronę. Brak obrony terytorialnej był widoczny na Wołyniu. A wystarczyło niewiele, by ocalić ludzi (tutaj trochę więcej info o skutecznej obronie wsi Kuty przed bandą UPA: http://3obieg.pl/wojna-nadejdzie-ale-ja-sie-nie-ciesze).

  @lustrator: Partyzantka wedle moich informacji to nie tylko strzelanie. To bardzo dobrze zaplanowane działanie. Polecam poczytać „Kamienie na szaniec”.

  @e: Dlatego skupiać się będziemy na działaniach leśnych 🙂 poza tym szczerze: wydaje mi się, że działanie w mieście jest trudniejsze, nie wiem, czy bym podołał. A udawać jakiegoś „super oficera” i ryzykować życia innych ludzi jakoś mi niezbyt leży..

  • policjant łapówkarz napisał(a):

   Dlatego napisałem: sama idea chwalebna. Jednak co do doświadczenia w „polu” to mnie Pan nie przekonał. Pomimo to , pozostaję z szacunkiem.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

208680