23062018Nowości:
   |    Rejestracja

Rozliczamy Nocną Zmianę! – manifestacja w Gdańsku


4 czerwca Liga Obrony Suwerenności organizuje pikietę przed willą Lecha Wałęsy w Gdańsku-Oliwie, aby przypomnieć o czarnej karcie w dziejach rządzącego Polską układu politycznego. Każda rocznica wyborów czerwcowych z 1989 roku, odbywa się w cieniu innego wydarzenia, ochrzczonego w naszej historii mianem Nocnej Zmiany. 4 czerwca 1992 roku wyłoniony przy Okrągłym Stole establishment, w obliczu lustracji, skompromitował się odsuwając od władzy rząd Jana Olszewskiego.


 

Lech Wałęsa jako czołowy inicjator działań skierowanych przeciwko lustracji, a co za tym idzie oczyszczeniu życia publicznego z członków i współpracowników nomenklatury komunistycznej, stał się główną przeszkodą na drodze do szybkiej dekomunizacji. Od ćwierćwiecza „wolnej” Polski rządzi nią okrągłostołowy układ, dla którego dobro Ojczyzny zeszło na dalszy plan. Władza dla samej władzy oraz bezideowa postawa przedstawicieli „elit” III RP stały się wyznacznikami naszego życia publicznego oraz dominującymi czynnikami kształtującymi losy kraju.

 

Skompromitowana po wielokroć osoba Lecha Wałęsy jako symbol przemian, które doprowadziły Polskę do obecnej sytuacji, zasługuje na odbrązowienie. Nie można stawiać na piedestale człowieka ucieleśniającego ideę Polski rozbitej wewnętrznie i zdominowanej przez obce ośrodki wpływu. Z taką sytuacją mamy do czynienia dzisiaj, a fakt, że nowa władza miota się w bezsilności nie mogąc swobodnie rządzić, w związku z zewnętrznymi ingerencjami, ilustruje to najdobitniej.

 

Dopóki nie odejdą w niepamięć ludzie dawnego układu oraz zwolennicy „zgniłych kompromisów” zawieranych kosztem naszej Ojczyzny nie może być mowy o wolnej Polsce. Walczmy o to razem!

 

Zapraszamy wszystkich na manifestację.

 

Rozliczmy Nocną Zmianę !

Napisane przez:


Polska partia polityczna o profilu patriotycznym, istniejąca od 2002 roku.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

285594