26052018Nowości:
   |    Rejestracja

Przyjaciele – dość tego!


Czas na normalność…


 

Napisane przez:


Wyłącz tv - włącz myślenie.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 3 dla artykułu "Przyjaciele – dość tego!"

 1. machin napisał(a):

  Fajna inicjatywa, jeżeli zbliży nas choć trochę do normalności i pozwoli na usunięcie tej patologii to warto ją wspierać. Pozdrowienia

 2. Braterstwo.org Braterstwo.org napisał(a):

  To nieprawda co Pan mówi. Bo Braterstwo.właśnie od początku powstało po to żeby stworzyć równe szanse wszystkim i możliwość kandydowania i przedstawiania propozycji przez każdego oraz wybierania przez wszystkich. A Braterstwo istnieje już długi czas. Po drugie dlaczego od razu Pan nie przedstawił swojego celu? To jest co najmniej podejrzane a poza tym nie w porządku. Do tego dochodzi dziwna zbieżność propozycji przez Pana proponowanych z ofertą Braterstwa. Które to Pana propozycje pojawiały się po moim kontakcie z Panem. Wszystko to jest co najmniej zastanawiające.

  • Braterstwo.org Braterstwo.org napisał(a):

   No i po to żeby zjednoczyć wszystkich ponad i poza podziałami. Wkrótce po kontakcie z Panem zdziwiłem się zbieżnością jednego z kolejnych Pana nagrań Podziemnej TV. Wtedy nie byłem pewny czy wykorzystał Pan pomysły i propozycje Braterstwa czy to przypadek. Teraz widać że to nie jest przypadek. Bo za dużo jest zbieżności a do tego mówi Pan nieprawdę. Tym bardziej że samo ukrywanie intencji już wskazuje na nieuczciwość.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

198190