20052018Nowości:
   |    Rejestracja

PRÓBA OBALENIA RZĄDU PREMIER BEATY SZYDŁO


Pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące wydarzeń z grudnia ubiegłego roku (16.XII 2016), kiedy to opozycja podjęła próbę obalenia rządu premier Beaty Szydło. Niedawno informowaliśmy, że wizyta Donalda Tuska w Polsce akurat w tych dniach nie była przypadkowa. Teraz okazuje się, że cała akcja PO i Nowoczesnej została skoordynowana z dziennikarzami oraz posłami Parlamentu Europejskiego.


​              PRÓBA OBALENIA RZĄDU PREMIER BEATY SZYDŁO

BRALI W TYM UDZIAŁ DZIENNIKARZE I POSŁOWIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

 

Szokujące informacje o próbie obalenia rządu. Brali w tym udział dziennikarze i ktoś jeszcze – niezalezna.pl.           

 

Jak już podawaliśmy, skandaliczne zajścia, które opozycja rozpętała 16 grudnia ubiegłego roku, miały drugie dno. Jak wynika z informacji, do których dotarł portal Niezalezna.pl, planowano, aby kluczową rolę w wydarzeniach odegrał Donald Tusk. 17 grudnia przewodniczący Rady Europejskiej wziął udział w ceremonii zamknięcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Wykorzystał tę wizytę, aby zaatakować ugrupowanie rządzące i poprzeć puczystów.

Z informacji, które portal Niezalezna.pl uzyskał od unijnych polityków, wynika, że wizyta i wystąpienie Tuska w najgorętszym momencie awantury nie były przypadkowe. Nasze źródła twierdzą, że polityk miał odegrać w próbie obalenia rządu kluczową rolę. Wystąpić jako „unijny namiestnik”, który wkracza na scenę, aby uspokoić sytuację w kraju, bo liczono na to, że dojdzie do brutalnych zamieszek z udziałem policji i służb. To wokół niego miała skupić się opozycja.

Teraz marszałek sejmu Marek Kuchciński – powołując się na europosła Prawa i Sprawiedliwości Tomasza Porębę – przekazał, że próba puczu została skoordynowana z dziennikarzami oraz posłami Parlamentu Europejskiego.

 

 Poseł Tomasz Poręba: „Próba obalenia rządu była skoordynowana z dziennikarzami i posłami Parlamentu Europejskiego”. 

 

Dokumenty, źródła, cytaty:

 

http://niezalezna.pl/92631-szokujace-informacje-o-probie-obalenia-rzadu-brali-w-tym-udzial-dziennikarze-i-ktos-jeszcze

Napisane przez:

Kontakt: aszumanski@gmail.com

Po prostu zwykly czlowiek

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

298641