27052018Nowości:
   |    Rejestracja

Paryż. Tak się bawią imigranci


Zbiorowy gwałt pod wieżą Eiffla w Paryżu sprzed kilku dni przeraża Francuzów. I nawet informacja o tym, że ujęto podejrzewanych Algierczyków nie uspokaja nastrojów. Napastnicy umówili się z ofiarą przez Facebooka. Gwałty obywateli państw Afryki Północnej i krajów arabskich na Europejkach są problemem, z którym nie radzi sobie żadna z zachodnich policji.


PAY-Refugees-in-Calais-France

Zgwałconą młodą kobietę znaleziono kilka dni temu na Polach Marsowych. Związaną i sponiewieraną. Była nieprzytomna i na chodniku przeleżała przynajmniej kilka godzin, bo przechodnie znaleźli ją dopiero rano.

Nie był to pierwszy gwałt we Francji dokonany przez przyjezdnych zaproszonych szerokim gestem przez Anglę Merkel, kanclerz Niemiec, która codziennie tłumaczy się z Niemczech ze swojej pochopnej decyzji, która nie tylko zantagonizowała Niemcy z resztą krajów Unii Europejskiej, ale także odebrała poczucie bezpieczeństwa samym Niemcom – tylko w noc Sylwestrową policja w największych miastach Niemiec odnotowała blisko dwa tysiące napadów na tle seksualnym. Atakującymi byli wyłącznie imigranci.

Francuscy śledczy już wiedzą, w jaki sposób doszło do gwałtu. Ofiara poznała jednego z napastników na Facebooku. Poszła na randkę, która – dla niej – zamieniła się w piekło. Została zaatakowana od razu, jak tylko pojawiła się niedaleko wieży Eiffla. To pierwszy atak na kobietę, do którego doszło na ulicy w centrum dużego miasta we Francji.

Dotychczasowe miały miejsce w dzikim obozowisku uchodźców w Calais, nad którym policja nie panuje już od dawna. Stąd nie ma również informacji o wszystkich zdarzeniach i napaściach, do jakich tam dochodzi. Policja brytyjska – zainteresowana obozowiskiem w związku z tym, że większość jego mieszkańców chce się dostać do Wielkiej Brytanii – uważa, że gwałty i morderstwa są tam na porządku dziennym.

Podejrzanych Algierczyków zatrzymano w jednym z paryskich hoteli. Powód ich pobytu we Francji jest ustalany przez śledczych. Podejrzewa się, że mężczyźni usiłowali zbiec do Niemiec.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Paryż. Tak się bawią imigranci"

  1. max napisał(a):

    Jak na niemieckim portalu interia.de napiszesz na temat „dyskusji o aborcji” ze wybitny przywódca socjalistyczny XX wieku towarzysz Adolf Hitler był szczerym zwolennikiem jak najszerszej aborcji dla Polek w General Governement, co jest 100% zgodne z prawdą to Zensur wycina wszystkie wpisy broniące życia ludzkiego Polaków i Polek. Dozwolone sa jedynie wpisy „postępowe” legalizujące karę śmierci dla dzieci w brzuchu matki, ale Kara Smierci dla najcięższych zbrodniarzy jest ZAKAZANA, bo zbrodniarz to tez człowiek bliski poglądami lewicy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

292059