20052018Nowości:
   |    Rejestracja

Obrazy Davida Hugginsa


David Huggins ma w tej chwili ponad 70 lat. Obecnie mieszka w Haboken, New Jersey. Jako dziecko wychowywał się na wsi. Od młodości, od 8 roku życia, był porywany do UFO. W tamtym czasie spotykał ufonautów w postaci wielkiej modliszki, a także niewysokiego osobnika, bardzo podobnego do „Wielkiej Stopy”. Od lat 17 był przymuszany do stosunków seksualnych z „kosmitkami”. Studiował sztuki piękne, malarstwo na nowojorskim Art Students League, co pozwoliło mu znakomicie oddać scenerię „spotkań” z załogantami ufonautycznych „pojazdów”.


porwany

Będąc w podeszłym wieku nadal jest odwiedzany przez przybyszy z innego wymiaru – lub co najbardziej prawdopodobne, z „Drugiego Nieba”, jak dowodzą tego badania Grahama Hancocka, L.A. Marzulliego, i wielu innych. To tam mieszczą się światy istot chcących uprawiać z ludzkością „seks”.

pengakuan-pelukis-david-huggins-diculik-alien-saat-masih-bocah-4bf6

David Huggins twierdzi, że (…)jego wzięcia, cała atmosfera związana ze „spotkaniami”, była dla niego zawsze wielce depresyjna, nikt nie chce o tym opowiadać, w nich uczestniczyć, a tym bardziej należeć do klubu ofiar tych istot.(…) Malarstwo „Obcych” jest dla niego ratunkiem, odreagowaniem…, uporaniem się ze zjawiskiem.

Linki:

http://argonauta.pl/byty-czwartego-i-piatego-stanu-skupienia-hylemorficzne/

http://argonauta.pl/miod-na-chrzescijanska-dusze-trony-panowania-zwierzchnosci-i-wladze/

http://argonauta.pl/tajemnice-az-do-tritos-uranos/

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/chrzescijanski-komentarz-do-programu.html

 

Ufologia w pigułce – Davida Hugginsa obrazy

https://

Napisane przez:


NULL

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

299854