16072018Nowości:
   |    Rejestracja

Nigdy więcej komunizmu!


17 września w Gdańsku odbędzie się pikieta Ligi Obrony Suwerenności, w związku z przypadającą na ten dzień 75. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę. Demonstracja rozpocznie się o godz. 16.00 przed konsulatem generalnym Federacji Rosyjskiej w Gdańsku, umiejscowionym przy ul. Batorego 15. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestnictwa.


170814gd117 września w Gdańsku odbędzie się pikieta Ligi Obrony Suwerenności, w związku z przypadającą na ten dzień 75. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę. Demonstracja rozpocznie się o godz. 16.00 przed konsulatem generalnym Federacji Rosyjskiej w Gdańsku, umiejscowionym przy ul. Batorego 15. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestnictwa.

Napisane przez:


Polska partia polityczna o profilu patriotycznym, istniejąca od 2002 roku.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarzy 6 dla artykułu "Nigdy więcej komunizmu!"

 1. gutek napisał(a):

  kompletna glupota

  demoonstracje powinny trwac w warszawie
  haslo „wybory TERAZ”

 2. Jan Paweł napisał(a):

  Oczywiście, że należy potępiac zbrodniczą napaśc na Polskę ze strony Sowietów, ale czy LOS zorganizowała taką pikietę 1.09. przed ambasadą Niemiec? Bo jeżeli nie, to w tym wypadku jest organizacją mało wiarygodną w sensie patriotyzmu i chyba gdzieś tam przez kogoś opłacaną, tak samo jak np RAŚ którego niby zwalcza a który z całą pewnością także tekiej pikiety 1.09. pod ambasadą Niemiec nie zorganizował. Może LOS wytłumaczy się z tego czy zroganizował taką pikietę pod ambasadą Niemiec a jeżeli nie to dlaczego jej nie zorganizował.

  • gutek napisał(a):

   wyglada na to ze dlatego ze kto placi ten wymaga

  • Bystry napisał(a):

   Jan Paweł – słabo szukasz. Na stronie LOSu jest relacja z obchodów 1.09 i informacja o tym, że taka pikieta pod niemieckim konsulatem również się odbyła.

   Natomiast nie byłoby żadnej niekonsekwencji, gdyby protest 1-go w ogóle nie miał miejsca. Należy mieć na uwadze fakt, że 1.09 jest dniem, który „obchodzą” wszyscy, od prawa do lewa. 17.09 w bardzo wielu miastach jest datą bagatelizowaną – głównie przez tych, którzy wierzą w mit o „wyzwoleniu” Polski przez RKKA. I w tym, jak mniemam, tkwi sens pikiet LOSu w dniu 17.09.

 3. AS napisał(a):

  Że był Stalinizm to wiem. Ale czy był u nas kiedyś komunizm? Nigdy!!! Coś się tam ludziom we łbach przewróciło i chcą zaistnieć na 5 minut.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

224999