17082018Nowości:
   |    Rejestracja

Niewiarygodne. Kopara opada.


Niedawno astronomowie odkryli planetę która powstała niezgodnie ze znanymi teoriami i mimo że nie powinna istnieć- jest. Dzisiaj jest okazja zobaczyć wyczyny rowerzystów, jakich zgodnie z prawami fizyki nie powinny być możliwe do wykonania. Te chłopaki robią na rowerach rzeczy, które nie powinny być możliwe do wykonania, ale jednak są. Iiiiiiiii  co? … to tylko  […]


Niedawno astronomowie odkryli planetę która powstała niezgodnie ze znanymi teoriami i mimo że nie powinna istnieć- jest. Dzisiaj jest okazja zobaczyć wyczyny rowerzystów, jakich zgodnie z prawami fizyki nie powinny być możliwe do wykonania.

Te chłopaki robią na rowerach rzeczy, które nie powinny być możliwe do wykonania, ale jednak są.

Iiiiiiiii  co? … to tylko  na rozgrzewkę…

Istnieją pewne rzeczy – nawet dużo rzeczy ( możesz sam sprawdzić) – których na rowerze nie jesteś w stanie wykonać.  Kiedy byłem małym chłopcem na sąsiedniej ulicy mieszkała koleżanka- miała na imię Wanda. Była starsza ode mnie pewnie ze dwa lata. Takie sztuczki jakie ona robiła na rowerze większość chłopaków nawet nie myślała aby próbować. Nie tylko dlatego że mało kto miał rower.

Teraz skok przez siatkę na korcie tenisowym. zobacz:

 

Pełne kółko w kanalizacyjnej rurze? Czemu nie?

 

Zjazd z góry , na jednym kole ….. tyłem?  To proste :

 

No tak to wszystko wygląda nieskomplikowanie. W takim razie nie przegap okazji i obejrzyj nagranie gdzie nie ma ograniczenia do jednego ujęcia kamery:

koniecznie obejrzyj to video;

 

 http://www.youtube.com/v/HhabgvIIXik%26hl=en%26fs=1%26rel=0

 

Żaden rower podczas nagrywania filmu nie został uszkodzony.

No a teraz co ? Siadać proszę na rower i ćwiczyć . Można zacząć od doskonalenia posługiwania się pedałami.   Tu okazują się przydatne i  nie są od parad.

PS. Legendarny Martyn Ashton pierwszy „sztukmistrz rowerowy” sprawił sensację nagraniem dla YouTube. Potem zaplanował nagranie czegoś większego  Martyn był w połowie filmowania gdy jego życie zostało gwałtownie zmienione. Podczas nagrywania doznał wypadku i został sparaliżowany od pasa w dół . Odwaga, determinacja i wspaniali przyjaciele  pomogły Martynowi, dokończyć swoją wizję nagrania.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

154587