28052018Nowości:
   |    Rejestracja

Nieproszeni goście


Ostatnio w mediach toczyła się dyskusja dotycząca 2 tys. imigrantów, którymi w ramach tzw. solidarności europejskiej, musi „zaopiekować się” nasz kraj. Problem imigracji zarobkowej osób spoza terytorium UE z roku na rok narasta. Sytuacja uległa radykalnemu pogorszeniu na skutek „arabskiej wiosny”, pozbawiającej władzy i często również życia, dyktatorów państw północnej Afryki. W wyniku obalenia, przy współudziale USA oraz krajów Europy Zachodniej, reżimów trzymających w ryzach tamten region, zapanował chaos zagrażający naszemu kontynentowi. Spuszczeni ze smyczy islamiści zaczęli torować sobie drogę do władzy, co w efekcie doprowadziło do destabilizacji krajów, jeszcze do niedawna funkcjonujących w miarę poprawnie.


1300742-1

 

Ogromny aplauz środowisk wspierających arabską rewolucję, szybko może zmienić się w płacz nad upadkiem chrześcijańskiej Europy. Nieporadna polityka państw UE grozi doprowadzeniem do zalania ich przez muzułmanów, którzy wraz ze wzrostem swojej liczebności będą mieli coraz więcej do powiedzenia. Już teraz kraje takie jak Francja czy Wielka Brytania mają z tym problem i nic nie wskazuje na to, aby został on rychło rozwiązany. Zapowiada się wręcz na katastrofę. W obszarze granicznym wspomnianych państw koczują tysiące imigrantów, przeważnie czarnoskórych, próbujących dostać się na wymarzone Wyspy Brytyjskie. Jak widać Francja nie zapewnia im należytej pomocy socjalnej, będącej głównym powodem ich migracji.

 

Bezczelnością jawią się w tym kontekście negatywne wypowiedzi polityków brytyjskich na temat imigrantów z Polski. Nie pozwalając sobie na krytykę przybyszów z Afryki, z obawy przed posądzeniem o rasizm, obrali sobie za cel Europejczyków, przyjeżdżających tam do pracy. Poprawność polityczna sięgnęła szczytów absurdu. Afrykańskie obiboki, liczące na suty socjal i możliwość bezstresowego korzystania z wypracowanego przez mieszkańców Europy dobrobytu, nie spotykają się z praktycznie żadną krytyką. Tymczasem oczerniani są ludzie w większości uczciwie pracujący.

 

Niestety polskie władze już dawno schowały „głowę w piasek”, wykonując bez zawahania wszelkie zalecenia unijnych biurokratów. Solidaryzują się z każdą głupotą płynącą z Zachodu, jak gdyby nie potrafili samodzielnie myśleć i kierować się w swoim postępowaniu interesem własnych obywateli. Tysiące imigrantów spoza naszego kręgu kulturowego, to wielkie zagrożenie dla integralności państwa. Nie dziś, nie przy tej ich liczbie, lecz na przestrzeni kilkunastu lat bardzo realne. Abstrahując już od niesprawiedliwości, jaką jest dotowanie przez Państwo Polskie przybyszów, w postaci zapewnienia im pracy oraz mieszkania, w sytuacji, gdy tak wielu naszych rodaków klepie przysłowiową biedę. Przy obecnej polityce władz perspektywa „kolorowej” przyszłości wydaje się być dla nas niestety nie tak odległa.

 

Felieton ukazał się w biuletynie informacyjnym „Patriota”.

Napisane przez:


Działacz społeczny i polityczny. Członek władz naczelnych Ligi Obrony Suwerenności. Współpracownik kwartalnika "Polski Szaniec" oraz biuletynu "Patriota". Członek Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarzy 6 dla artykułu "Nieproszeni goście"

 1. gniew napisał(a):

  Za taki stan rzeczy odpowiadają rządy USA !!!, WIELKIEJ BRYTANII !!I, NIEMIEC !!!, kolonizatorzy i wyzyskiwacze. To oni muszą ponieść odpowiedzialność i konsekwencje swego niepohamowanego kolonializmu !!!. W tej groźnej sytuacji dla naszej suwerenności etnicznej powinniśmy zamknąć granice przed napływem obcej niszczącej kultury !!!.

 2. gaianer napisał(a):

  „powinniŚMY zamknąć granice..”
  KTO „my” ?.. KOGO Kolega „Gniew” ma na myśli ? 🙂 ..
  Pana Dudę może ?.. Czy Pana jenerała Dukaczewskiego ? 🙂 ..
  A może Panią Kopacz ?.. Czy może „polski” Knessejm ? 🙂 ..
  Dzieją się rzeczy, już przed pokoleniami zaplanowane, a teraz konsekwentnie i nieubłaganie, zgodnie z planem – realizowane i nie ma zmiłuj..
  Ciapate mają nas ZALAĆ, przemieszać, obezwładnić do reszty.
  Za rok w Rzeszy pojawią się stada ciemnoskórych dzieci, na które będę musiał pracować i płacić coraz wyższe podatki, jak na wszystkie inne, dotychczasowe paskudztwa, zgotowane mi przez pachołki USraelskie, zwane „rządem”
  Niedługo, ośmieleni całkowitym brakiem oporu wobec bezczelnej penalizacji
  „mowy nienawiści”, czy innego „antysemityzmu” – spenalizują również i wszelkie protesty, które nazwą „rasizmem” i „brakiem tolerancji”, czego nie trzeba wymyślać,. bp dawno to już zrobili… Za „Murzyna” – już się idzie do więzienia, jak i za „pedała”…
  Ale Autor niepotrzebnie się martwi o obszar geograficzny, zwany, nie wiedzieć czemu ciągle jeszcze, Polską..
  Ciapate nie pozostaną tam ani o godzinę dłużej, niż k0onieczne jest zorganizowanie transportu dalej na Zachód – do Rzeszy niemieckiej… Gdzie jest SOCJAL i ludność lepiej wykastrowana, niż niedobitki Polaków…
  Więc spoko 😀 …
  Hej.

 3. kanton napisał(a):

  W sprawach przybyszów z Afryki należy spieszayć się , ale powoli , dokładnie . Procedury i in ne sprawy winne być przeciągane do granic niemożliwości Chociaż raz bym pochwalił biurokrację.
  Szybkość jest potrzebna tylko przy łapaniu pcheł.

 4. egon napisał(a):

  zawsze można strzelać …będą szerokim łukiem omijać ten kraj .Oni chyba nie wiedzą co czynią pchając się tu

  • gniew napisał(a):

   Jeśli strzelać tylko z procy gorzkimi cukierkami….. bo strzelać to należałoby do tych którzy zgotowali im taki los !!!.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

265007