21062018Nowości:
   |    Rejestracja

Najlepsze pomysły na prezent gwiazdkowy w tym roku!


Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko kilka tygodni. Na ten moment czekamy cały rok! Obok tradycyjnego opłatka i pysznych potraw, nie może wówczas zabraknąć także trafionych prezentów! Dlatego co roku w listopadzie rozpoczynamy poszukiwania upominków dla najbliższych. Co warto podarować w tym roku, żeby uniknąć przygotowywania kolejnej, taiej samej paczki prezentów? Przychodzimy z pomocą! Poniżej znajdziecie listę kilku praktycznych i ciekawych podarunków. Staraliśmy się wybrać najbardziej uniwersalne rzeczy, które zachwycą zarówno Panią domu, jak i nastolatka.


Świąteczne prezenty nie muszą być drogie, aby robić wrażenie! Wybraliśmy propozycje zróżnicowane cenowo i gabarytowo. Wszystkie wymienione niżej przedmioty zakupicie w internecie, np. na takich stronach, jak prezenty.pl.

Robot kuchenny

Takie urządzenia to coś więcej niż tylko mikser, blender i maszynka do mięsa. To przede wszystkim ogromne ułatwienie w przygotowywaniu posiłków, które pozwoli oszczędzić siły, energię i czas. A to oznacza więcej wolnych chwil spędzanych w rodzinnym gronie i więcej uśmiechu na twarzy najukochańszych Mam. Ceny robotów nie przekraczają zwykle tysiąca złotych, więc nie należą one do najtańszych podarunków, ale zdecydowanie warto pomyśleć o sprezentowaniu takiej maszyny Mamie lub Babci.

Gra planszowa

Uniwersalny prezent dla nastolatków i dorosłych. Po latach dominacji gier komputerowych i gier video wracają stare, sprawdzone pomysły na rozrywkę. Od klasycznego Monopolu, poprzez Ryzyko, po symulację PRL-owskich kolejek w sklepach – wybór planszówek jest olbrzymi. Dobrze wybrana gra pozwoli ożywić mroźne świąteczne popołudnie i zapewni wspaniałą zabawę dla całej rodziny – od uczniów po dziadków. Polecamy jako alternatywę dla popołudnia przed telewizorem.

Ekspres do kawy

Kolejny pomysł na praktyczny prezent, który na pewno spodoba się obdarowanej osobie. Któż nie lubi dobrej, świeżo zaparzonej kawy? To nieskomplikowane urządzenie pozwoli na wydobycie głębin aromatu, jakiego nie da kawiarka. Czy to podczas codzinnego śniadania, niedzielnego obiadu, czy świątecznego popołudnia – kawa z ekspresu będzie smakować wyśmienicie o każdej porze i

Golarka elektryczna

Jeszcze jeden podarunek dla wszystkich. Dobra golarka przyda się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Dzięki regulacji ostrza można przycinać np. zarost, stylizować fryzury, ale także używać jej do pielęgnacji okolic intymnych. Stosunkowo nieduży koszt i wiele rozmaitych zastosowań czynią z golarki znakomity, uniwersalny pomysł na prezent.

Skarpetki

Owiane złą sławą jako najbardziej oklepany prezent świąteczny, tak naprawdę są również jednym z tych najbardziej uniwersalnych i najbardziej praktycznych. Ciepłe, wełniane skarpetki na zimę, zwłaszcza własnoręcznie zrobione na drutach, mogą być pięknym, osobistym prezentem dla każdego członka rodziny.Przy akupie gotowych, warto pamiętać o zwróceniu uwagi na jakość wykonania i materiał. Nawet skarpetki mogą być przecież pięknym prezentem!

Napisane przez:

Kontakt: kampanieonline

 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

310633