18072018Nowości:
   |    Rejestracja

Manifestacja przed willą Lecha Wałęsy


4 czerwca w Gdańsku odbędzie się manifestacja patriotyczna, związana z 22. rocznicą obalenia rządu Jana Olszewskiego, tzw. Nocną Zmianą. Protest będzie miał miejsce o godz.12.00 przed willą Lecha Wałęsy przy ul. Polanki 54 w Gdańsku-Oliwie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Liga Obrony Suwerenności. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestnictwa.


nocnazmiana2sm

Napisane przez:


Polska partia polityczna o profilu patriotycznym, istniejąca od 2002 roku.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 22 dla artykułu "Manifestacja przed willą Lecha Wałęsy"

 1. Sceptissimus napisał(a):

  O dwadzieścia lat za późno.

  • stanley napisał(a):

   Lepiej późno niż wcale.

   • 1normalnyczlowiek 1normalnyczlowiek napisał(a):

    Było trzech Ludzi Honoru … pozostało dwóch: Michnik i Kiszczak. Michnik „wie”, że Wałęsa skoczył przez płot, Wałęsa – że przez mur, a ja uważam, że Bolka podsadzali ubecy …
    Teraz oni wszyscy rzem (ubecy też) mówią, że im się udało osiągnąć sukces przez te 25 lat.

 2. lustrator napisał(a):

  podobno juz jest przygotowana sikawa i straz pozarna i moze tym razem wreszcie wybija wam zeby.

 3. scolo napisał(a):

  Fantastyczny pomysł, żeby przypomnieć Bolkowi, że sprzedał Solidarność i 10 mln. Polaków oszukał.
  To nie jest żadna wolność skoro nie wolno chłopa nazwać chłopem, bo tak durny sąd orzeka.

  • zjanusz zjanusz napisał(a):

   Agent nic nie sprzedał, tylko wykonał zadanie, zresztą bardzo dobrze wykonał, bo długo mało kto się orientował w jego rzeczywistej misji, a niektórzy wierzą mu nawet do dzisiaj. Mnie podpadł po Bydgoszczy.
   Żurek Janusz

   • Ryszard napisał(a):

    A mnie podpadł w momencie gdy podpisywał porozumienia gdańskie tym żydowskim długopisem.

   • Ali Baba napisał(a):

    Agent nic nie sprzedał, it itd a pewnie, że tak WRESZCIE NA 13 WPISÓW COŚ SENSOWNEGO…A CI POZOSTALI TO JAK NIE MACIE NIC DO POWIEDZENIE…TO LEPIEJ JAPY ZAMKNĄĆ…A NIE SZCZEKAĆ DLA SAMEGO SZCZEKANIA..!!!

 4. lustrator napisał(a):

  a dlaczegosz to tylko 10 mln kochanienki a nie 30.

  • Sceptissimus napisał(a):

   Nie trzydzieści, bo dobre piętnaście milionów to szuje kolaborujące z komuchami (gotowe zresztą kolaborować z każdym, kto da więcej)

   • 1normalnyczlowiek 1normalnyczlowiek napisał(a):

    „Nie trzydzieści, bo dobre piętnaście milionów to szuje kolaborujące z komuchami (gotowe zresztą kolaborować z każdym, kto da więcej)”

    —> Nie masz racji. Jeśli już, to można mówić o 15 milionach okłamanych, ogłupionych przez bolszewickie media, od GW, przez TVN-y, Polsat-y, TOK FM-y, RMF-y, aż po TVP, PR – a nie „kolaborujących”. Z ubecną władzą kolaborują pseudobiznesmeni i ci „urzędnicy”, których stanowiska powstały tylko po to, by dać kolesiom synekury. I tej bolszewickiej swołoczy jest około miliona … ale to wystarczy by robić zamęt.

    • Sceptissimus napisał(a):

     mam rację, bo Polacy kolaborowali na masową skalę z okupantem już w czasach głębokiej komuny (zresztą w czasach zaborów również). Jeśli policzysz sobie wszystkich członków PZPR, ZSL, SD, ZMS, ZSP, ZMW, ZBOWiD, i kupy innych tego typu reżimowych przybudówek i pomnożysz to przez rodziny; jeśli dodasz do tego wszystkich „robiących karierę” w gospodarce, nauce, wojsku i innych sferach życia społecznego od samorządów poczynając na związku hodowców kanarków kończąc – to wyjdzie ci jeszcze bardziej pesymistyczny rachunek niż żeś się mógł spodziewać.
     Jeśli zamierzasz ratować reputację upadłego moralnie narodu twierdzeniem, że to tylko biedni i oszukiwani – to życzę zdrowia wśród narodu idiotów…

  • 1normalnyczlowiek 1normalnyczlowiek napisał(a):

   „a dlaczegosz to tylko 10 mln kochanienki a nie 30.”

   —> Bo „Kochanieńki” mówił o tamtych 10 milionach 0 o oszukanych przez Wałęsę, Michnika, Mazowieckiego, Geremka w latach 80-tych członkach NSZZ „Solidarność” Później ta bolszewia oszukała już wszystkich Polaków

 5. gość napisał(a):

  lustrator- kiedy przestaniesz srać na tym portalu. Mam nadzieję, że w końcu ciebie zbanują.

 6. lustrator napisał(a):

  a to jest portal??sadzac po wpisach to jakis…sciek.Psychopatyczny.Uczta dla oczu…i nosa.

  • Sceptissimus napisał(a):

   Widać lubisz niurać w ściekach. Albo, co bardziej prawdopodobne – jesteś na służbie.
   Wyrazy współczucia.

 7. lustrator napisał(a):

  generalnie nie jest zle o ile dopisuje towarzystwo…a dopisuje.

 8. lustrator napisał(a):

  Wyrazy współczucia.>>>>>rowniez z politowaniem

 9. Kula Lis 62 napisał(a):

  Apel do trzeźwo myślących i twardo stąpających po polskiej umęczonej, polską krwią przesiąkniętej ziemi Polaków!!! Polacy i rzesze naiwnych wierzących jeszcze w cudowną moc sprawczą kartki wyborczej, zapamiętajcie na zawsze, że gdyby wybory miały coś zmieniać to by ich nie organizowano!!!! A o kartce wyborczej coś zmieniającej w dzisiejszych realiach zapomnijcie!!! Ja wiem co trzeba zrobić: dotąd dopóki Polacy ich niestety nie wywieszają na latarniach, pomiotu nie spuszczą w polityczny, etc..gospodarczy niebyt nic nie zmienimy, dywagacje na dziś to utopia, trzeba zastosować ich protoplastów metody wobec nich, innej opcji dla nas Polaków, Polski by istniała już niestety nie ma. Oni wszyscy muszą się zacząć poważnie bać o swe i swego pomiotu życie, i o to co nam Polakom ukradli, zagrabili. Wolność nie kosztuje 2 grosze i kroplę krwi, najchętniej nie własnej jakby niektórzy chcieli! – Marszałek Polski Józef Piłsudski.

 10. lustrator napisał(a):

  a swoja droga… sprawozdania brak.Moze nie ma sie czym chwalic bo było…dwóch.w tym jeden policjant???

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

201177