23062018Nowości:
   |    Rejestracja

Mało lubiane europejskie linie


Ogłoszono listę najlepszych linii lotniczych na świecie. Zwycięzca rankingu – przewoźnik Air New Zealand – zdobył palmę pierwszeństwa już po raz piąty. W plebiscycie brano również pod uwagę ocenę pasażerów.


public-drum_basic_article-98941-main_images-air-new-zealand-hobbit-plane_0--default--1254

Air New Zealand jest niekwestionowanym zwycięzcą pokonując swojego największego rywala – Qantas. Na podium zestawienia przygotowanego przez AirlineRatings.com znalazł się również przewoźnik Singapore Airlines.

Tuż za pierwszą trójką uplasowały się linie Virgin Australia, a piątym miejscem może się pochwalić flota powietrzna Virgin Atlantic.

W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze kolejno: Etihad, All Nippon Airways (ANA), Korean Air, Cathay Pacific i Japan Airlines.

Najlepsze linie lotnicze na świecie według serwisu AirlineRatings.com:

Air New Zealand

Qantas

Singapore Airlines

Virgin Australia

Virgin Atlantic

Etihad Airways

All Nippon Airways

Korean Air

Cathay Pacific

Japan Airlines

– Niezależnie od tego, czy przewoźnicy znaleźli się na pierwszym lub dziewiątym miejscu, w pierwszej dziesiątce mamy najlepszych z najlepszych – podkreślali sędziowie plebiscytu.

AirlineRatings.com sporządzając zestawienie najlepszych linii na świecie brał pod uwagę 13 kryteriów, między innymi: bezpieczeństwo, komfort lotu czy opinie pasażerów.

W grupie najlepszych przewoźników lotniczych na świecie znalazł się tylko jeden z Europy, a mianowicie Virgin Atlantic.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

311098