16072018Nowości:
   |    Rejestracja

Małe Radości podbijają scenę w powiecie chodzieskim


Stowarzyszenie „Małe Radości” z Margonina (powiat chodzieski) w wspaniałym stylu odegrało spektakl pt. „Bądź Sobą” – opisujący to, że nigdy nie warto udawać kogoś kim się nie jest.


Dla osób, które nie mogły być w Adolfowie – film ze spektaklu – zachęcam do obejrzenia 25 minutowego przedstawienia z fajnym morałem. Planowane są kolejne występy w powiecie.


 

Współpraca i integracja mieszkańców gminy Margonin. „Scrapbooking, modelarstwo, sport i teatr- metodą zapobiegania alienacji osób niepełnosprawnych i integracji międzypokoleniowej” to kolejny zrealizowany projekt Stowarzyszenia „Małe Radości” z Margonina. Środki finansowe pozyskano z programu FIO „Wielkopolska Wiara”. Cel projektu zakładał integrację mieszkańców Gminy Margonin a w szczególności budowanie solidarności międzypokoleniowej w oparciu o wymianę wiedzy ,doświadczenia i umiejętności. Ma to pomóc w przyszłości w podejmowaniu wspólnych działań na rzecz realizacji potrzeb społeczności lokalnej jako całości .

 

https://

?t=4

Zrzut ekranu-17 Zrzut ekranu-16 Zrzut ekranu-15 Zrzut ekranu-13 Zrzut ekranu-12 Zrzut ekranu-10 Zrzut ekranu-7 Zrzut ekranu-3

Źródło: www.maleradosci.org

www.facebook.com/maleradosci

Napisane przez:


"Jakiś wymiar zadań, które musi podjąć i wypełnić. Jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć. Jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić. Nie można zdezerterować”-WESTERPLATTE/GDAŃSK 1987- JAN PAWEŁ II

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

268972