18062018Nowości:
   |    Rejestracja

Londyn będzie pierwszym kalifatem w Europie


Brytyjski Home Office, czyli tamtejsze ministerstwo spraw wewnętrzych jest zalewane przez tysiące wniosków o rezydenturę, którą składają obywatele Unii Europejskiej zaniepokojeni rychłą koniecznością wyjazdu z Wielkiej Brytanii. Alarmujące dane Home Office zbiegają się z pozornie niezwiązaną z Brexitem publikacją organizacji BabyCentre o popularności imion nadawanych dzieciom. A tam… Mohammed jako drugie imię w Wielkiej Brytanii.


islam4uk1

Imię założyciela islamu zajmuje drugą pozycję, tuż za rdzennie anglosaskim imieniem Oliver, za to dystansując całą resztę popularnych jeszcze kilka lat temu angielskich Henry’ch, Harry’ch, George’ów, czy Jacob’ów. Demografowie z wysp nie mają wątpliwości, że jest to wynik coraz łatwiejszych warunków przyjęcia na Wyspy Brytyjskie imigrantów z Pakistanu i Bliskiego Wschodu. Za kilka lat nawet Oliver pójdzie w niepamięć ustępując kolejnemu islamskiemu imieniu.

Ale o ile muzułmanom w Wielkiej Brytanii jest coraz łatwiej, zaś ich przyszłość jest obecnie nienaruszalna, o tyle obywatele państw zachodnich mogą się niepokoić o ich status. A mowa jest o ponad trzech milionach mieszkańców, którzy przyjechali na Wyspy Brytyjskie z Unii Europejskiej.

Szczególnie, że w najbliższym czasie mają się rozpocząć kontrole przebywających w Zjednoczonym Królestwie imigrantów, którym mają podlegać wszyscy przyjezdni, bez względu na wykształcenie i staż pobytu na Wyspach. Jednocześnie właśnie wchodzi w życie zaostrzone prawo dotyczące nielegalnych imigrantów. Chodzi m.in. o cięższe kary, włącznie z pozbawieniem wolności, dla landlordów, którzy podejmą decyzję o wynajęciu nieruchomości lokatorom bez dokumentów imigracyjnych. Brytyjski rząd wprowadził również nowe przepisy, które hołdują zasadzie ‘najpierw deportacja, później odwołanie’.

Sairy Grant, dyrektora Joint Council for Welfare of Immigrants fiksacja ministrów na punkcie ograniczenia imigracji doprowadziła do utworzenia toksycznych przepisów prawa, a w efekcie wyrządziła wiele szkód w relacjach społecznych w Wielkiej Brytanii. Ilość przypadków ataków na tle narodowościowym w Wielkiej Brytanii dochodzi obecnie do kilkunastu-kilkudziesięciu dziennie. Duża część z tych ataków jest wymierzona w Polaków.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 4 dla artykułu "Londyn będzie pierwszym kalifatem w Europie"

 1. pablo3 pablo3 napisał(a):

  sami wyszkolili Muslim, w zakresie przejecia kontroli nad państwem i dodatkowo dali im narzędzia finansowe, dzięki którym potężnie się wzbogacili. nie to, ze Polacy sa teraz dla rodowitych Brytyjczyow zagrozeniem. wszyscy imigranci sa zagrozeniem, ale w Polakow czy Rusinow, latwiej im uderzyć, bo sa biali. a powiedz cos w pracy nie tak do Muslim, Murzyna albo innych Azjatow czy Afrykanow… sami ukrecili bicza na siebie. i po części na Polaka.

 2. Wieża Ciśnień napisał(a):

  Na Wielkiej Brytanii świat się nie kończy. Na zasadzie „Polak potrafi” nasi ziomale dadzą sobie radę, a niebawem władze G.B. będą miały inne kłopoty, gdy Szkocja przepchnie referendum i opuści Zjednoczone Królestwo.

 3. kanton napisał(a):

  Taki ruch Szkocji może spowodować powolny rozpad Zjednoczonego Królewstwa. Będzie ciekawie na Wyspach.

 4. ryszard napisał(a):

  Ten rozpad dobrze zrobi Rzeczypospolitej,są tam trzy hrabstwa nasze akuratnie w jednym z nich jest Londyn,będzie oficjalna kolonia na wyspie,a armia polaków i polek jest na miejscu,poradzi
  sobie z Allachem jak pod Wiedniem….

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

296003