20052018Nowości:
   |    Rejestracja

Konzentration Lager „Europa” – czipy i konfiskata aut.


Ciąg dalszy: po wojsku na autostradach – to już konkrety!


Podaję za sfora.pl: 

Nie zapłacili za przejazd autostradą? Zabiorą im auta

 

PORTUGALIA AUTOSTRADA OPŁATA PRZEJAZD MANDAT SAMOCHÓD UTRATA

Nie zapłacili za przejazd autostradą? Zabiorą im autasxc.hu

 

Portugalscy kierowcy nie mają ostatnio powodów do radości. Nie dość, że wprowadzono opłaty za przejazd wszystkimiautostradami w tym kraju, to jeszcze fiskus ostrzy zęby na ich auta. Ci, którzy dostali mandat za przejazd autostradą bez opłaty i nie uiścili należności w terminie stracą auto – informuje stooq.com.

 

Ich pojazdy zostaną zanotowane w policyjnym rejestrze i przy pierwszej okazji zarekwirowane. Następnie trafią do odpowiednich terytorialnie urzędów skarbowych, które wystawią auta na licytację – poinformował portugalski dziennik "Expresso".

 

Opłaty na ostatnich darmowych odcinkach autostrad wprowadzono w Portugalii 8 grudnia. Kierowcy powinni pobrać specjalne chipy, które są rejestrowane przez system bramek elektronicznych. Większość kierowców tego nie zrobiła. Wybierają objazdy lub jadą autostradą bez płacenia za jej użytkowanie.

WB

"I nikt nie sprzeda ani nie kupi, kto nie miałby znaku…"  

Apokalipsis now!

Jak dotąd – w Polsce czipuje się psy. Dobrowolnie – to znaczy zależnie od woli właścicieli. Przymusowo czipuje się natomiast bydło i trzodę. Pamiętacie? Tuż po wymianie dowodów osobistych z książeczek na plastikowe karty, gdy do władzy "suweren" wyniósł Tuska, ten zapowiedział gorliwie /wobec KOGO wykazał tę gorliwość?!/, że będzie znowu zmiana tych nowych dowodów na karty z bioczipami…

Napisane przez:


Niby z porzadnej rodziny, a do komedyantów przystala. Ci artysci...

 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

44612