18082018Nowości:
   |    Rejestracja

Kompromitacja posła Kukiz15 na konferencji w sprawie przekopu Mierzei


Odprawy fitosanitarne w Porcie Elbląskim są problemem od paru lat. Jak wynikało z informacji Zbigniewa Babalskiego, w roku 2016 do Ministerstwa Rolnictwa nie wpłynął żaden wniosek o wydanie pozwolenia na dokonywanie odpraw „fitosanitarnych” w naszym porcie. Inna sprawa że owa nazwa niezbyt jest fachowa – chodzi o odprawy pasz  , głównie ze zbóż obficie rosnących […]


Odprawy fitosanitarne w Porcie Elbląskim są problemem od paru lat.

Jak wynikało z informacji Zbigniewa Babalskiego, w roku 2016 do Ministerstwa Rolnictwa nie wpłynął żaden wniosek o wydanie pozwolenia na dokonywanie odpraw „fitosanitarnych” w naszym porcie.

Inna sprawa że owa nazwa niezbyt jest fachowa – chodzi o odprawy pasz  , głównie ze zbóż obficie rosnących na Żuławach Wiślanych i w regionie Warmińsko Mazurskiem.

Poseł Andrzej Kobylarz jak widać nie rozumie, że nie jest uprawniony do złożenia takiego wniosku i ze śmiesznym oburzeniem usiłował wykazać, że „Panowie Ministrowie” podają nieprawdziwe informacje.

Wystąpienie pana posła było zdecydowanie najkrótszym wystąpieniem na tej konferencji naukowej  co zapewne wynika z faktu, że jako chyba  jedyny z obecnych legitymuje się świadectwem zasadniczej szkoły zawodowej. Było to też jedyne wystąpienie, po którym nikt z obecnych na sali nie nagrodził autora wystąpienia oklaskami.

Być może dlatego, że na konferencji zabrało owych 60 mieszkańców Gminy Trąbki Wielkie, którzy na posła oddali głos w wyborach samorządowych.

https://

 

Więcej :

http://elfast.net/2016/04/18/kompromitacja-posla-kukiz15-w-elblagu/

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Kompromitacja posła Kukiz15 na konferencji w sprawie przekopu Mierzei"

 1. Piotr-Pierre napisał(a):

  Szczęść Boże. Jako elblążanin z urodzenia napiszę tu słów kilka o porcie MORSKIM (sic!) Elbląg. Port poestal juz po wojnie, w 1952-gim, po części w związku z planami eksportowymi zakladów „Zamech”. W latach 50-tych „Zamech” robił m.in. duźe ilości ciężkich okrętowych kotwic. Przez kilka lat po otwarciu portu zegluga z niego i do niego odbywala się w miarę sprawnie, port lezy 6 km od Zalewu Wislanego. Po roku 1956-tym zaczęły się problemy z Królewcem…
  Ruch w Porcie praktycznie zamarł, obecnie port obsluguje kilka wycieczkowych statków, oraz jednostki zaopatrzenia, pływajace m.in. do Tolkmicka, Fromborka i okolicznych wsi nad Zalewem.
  A co do osób niekompetentnych – moim zdaniem nie zawodówka tu przesądza, bo wielu ludzi po zawodówkach znakomicie się potem „doszlifowało” w zyciu, i teraz sa lepsi wielokrotnie, niż ci, czesto pijacy, po studiach (szczegolnie tych licencjackich).
  Problem jest w tym, ze albo wyborcy nie mieli pojęcia na kogo glosują, albo wybrali go tacy sami intelektem jhak on (na zdjęciu przypomina Ochódzkiego z „Misia” ☺).

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

282754