23062018Nowości:
   |    Rejestracja

Jeszcze o sprawdzianie szóstoklasistów. Szkoły podstawowe powiatu gorlickiego na ostatnim miejscu w Małopolsce!!!


„Sprawdzian pisany 5 kwietnia 2016 roku przez uczniów kończących szkołę podstawową przyniósł raczej smutną diagnozę stanu wiedzy i umiejętności szóstoklasistów powiatu gorlickiego. Okazuje się, że średni wynik w naszym powiecie (61%) to najgorszy rezultat w województwie małopolskim”.


Napisane przez:

Kontakt: pow1@o2.pl

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Jeszcze o sprawdzianie szóstoklasistów. Szkoły podstawowe powiatu gorlickiego na ostatnim miejscu w Małopolsce!!!"

  1. kanton napisał(a):

    No cóż , jacy nauczyciele , to i tacy uczniowie. Widać że nikt w szkołach podstawowych zbytnio się nie wysilał. to smutne.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

286181