15122017Nowości:
   |    Rejestracja

Huna w Starym Testamencie o.3 Zarys Historyczny


Cywilizacja Nibiruanów została założona na Ziemi w starożytnym Sumerze głównie przez jedną z ich populacji – Anunnaków z planety Nibiru, a właściwie przez załogę planety-gwiazdolotu Nibiru.


Huna 300

Huna w Starym Testamencie o.3, Materiały Zebrane, Zarys Historyczny cz.3

Cywilizacja Nibiruanów została założona na Ziemi w starożytnym Sumerze głównie przez jedną z ich populacji – Anunnaków z planety Nibiru, a właściwie przez załogę planety-gwiazdolotu Nibiru. W jej skład wchodzili przedstawiciele różnych, przeważnie białych ras kosmicznych i mieszańców (Plejadanie, Centaurianie, Arianie, Karianie i humanoidalne Gady – Reptilianie-Reptoidy).

To oni poprzez inżynierię genetyczną stworzyli swoją rasę ludzi na Ziemi począwszy od Homo erectus (hominida ziemskiego), poprzez Homo sapiens aż do Homo sapiens sapiens, ustanawiając około 35 tys. lat temu pierwszą linię ludzką Nibiruanów z domieszką genów hominida ziemskiego. Później stworzyli drugą linię ludzką wykreowaną tylko z genów Nibiruanów bez domieszki genów hominida ziemskiego. Podłoże w inkubatorze stanowiła glinka. Dzieło stworzenia odbyło się w osadzie-labolatorium o nazwie Eden, ulokowanej w starożytnym Sumerze. Tak stworzono Adama i Ewę z gliny, w rajskim ogrodzie Eden, na wzór i podobieństwo boga. Po osiągnięciu wieku dojrzałości, pierwsi stworzeni ludzie, decyzją stwórców, opuścili osadę Eden aby rozpocząć nowe, samodzielne życie, ale pod nadzorem bogów. Z czasem z rodu Adama rozprzestrzeniły się poprzez dalsze mutacje genetyczne inne rasy adamiczne na Ziemi. Ponadto nadal dochodziło do bezpośrednich interwencji genetycznych, Anunnaki bowiem w tym czasie wciąż utrzymywali kontakty z Ziemiankami. Wcześniej, gdy Anunnaki utrzymywali kontakty z Ziemiankami, dzieci które zaczęły im rodzić, w wyniku mutacji genetycznej, wyrastały na kilkumetrowych gigantów (opisują to w Biblii Księga Enocha i Księga Barucha).

Należy podkreślić, że Nibiruanie oraz ich przywódcy Enlil i Enki, a później ich potomkowie odgrywali znaczącą rolę w czasie, kiedy na Ziemi funkcjonowały również inne cywilizacje i ich potomkowie – Aryjska Ujgur-Gobi oraz Dolin Indusu i Saraswati, Mukulia, Atlantydy, Aremonian, Lemurii, Nagów, Bakaratinian, Gor.

Pierwsi bogowie Anunnaki z planety Nibiru (boscy królowie) objęli władzę na Ziemi w prehistorycznym Sumerze około 29,5 tys. lat temu. To tutaj w najstarszych i najważniejszych miastach, mieli siedziby w swoich „świętych okręgach” z zigguratami i niezbędną infrastrukturą. W tym okresie Sumer był cywilizacją matką w stosunku do Egiptu, który był kolonią Sumeru. Dopiero około 23 tys. lat temu została zorganizowana królewska władza w prehistorycznym Egipcie.

Cywilizacja Atlantydy istniała w okresie 80 do 12,5 tys. lat temu. Została stworzona przez różne rasy, jednak z dominującą rasą czerwoną Tolteków, pochodzącą ze starego kontynentu Lamar. Kontynent atlantycki w tym okresie składał się z pięciu wysp różnej wielkości, w tym trzech większych – Poseidii, Aryani, Og. Stolicą było miasto Cerne. Wyspiarski kontynent atlantycki był niestabilny i dotykały go okresowe katastrofy. Cywilizacja atlancka po okresie świetności rozwoju duchowego i technicznego zaczęła upadać moralnie. Upadek moralny obyczajów doprowadził między innymi do wprowadzenia niewolnictwa i opartych na krwawych ofiarach kultów religijnych. Rozwój duchowy nie nadążał za rozwojem technologicznym, nadmiar wiedzy bez podbudowy moralnej i duchowej doprowadził do upadku tej cywilizacji.

Do władzy doszli ludzie agresywni i nieobliczalni, zdominowani przez renegatów plejadańskich i centaurjańskich, wspomaganych przez upadłego boga Marduka, którzy opanowani manią wielkości,  czuli się bezkarni i dążyli do całkowitej dominacji nad światem.

Upadli moralnie Atlanci przy pomocy części upadłych Plejadian, Centaurian i Reptilian używając zaawansowanej technicznie broni, takiej jak broń jądrowa i promienie kryształów, 25 tys. lat temu zniszczyli kontynent Mu na Pacyfiku oraz Aryjską cywilizację Ujgur w Europie i Azji. Zniszczyli tym samym cywilizację Mukulia-Mu. Oszczędzono jedynie prehistoryczny Egipt i Sumer, które przyjęły supremację Atlantydy.

Po tym katalkiźmie Imperium Atlanckie obejmowało obszar od pozostałej na Atlantyku głównej wyspy Poseida po skolonizowaną przez nich Amerykę Środkową oraz kolonie w Europie i Afryce w basenie obecnego Morza Śródziemnego. Zachodnie i południowe obszary obecnej Europy głównie w strefie bardziej przybrzeżnej, stanowiły kolonie Atlantydy, zamieszkiwała tam ludność galijska inaczej celtycka o haplogrupie R1b. Główną część kontynentu europejskiego zamieszkiwała ocalała po katakliźmie ludność aryjsko-słowiańska o haplogrupie R1a. Obydwie rasy są to ludzie biali, są ze sobą spokrewnieni, w dalekiej przeszłości mieli wspólnych aryjskich przodków, którzy się rozdzielili i rozwijali w różnych rejonach świata. Historia Ariów mówi, że w Europie do Loary zamieszkiwali Ariowie-Słowianie, a od Loary na zachód i południe zamieszkiwali Ariowie-Baskowie. Baskowie mają haplogrupę R1b, tak jak Celtowie, czyli ludy celtyckie wywodzą się od Ariów-Basków.

Imperium Atlantydy było politycznie niestabilne, występowały walki pomiędzy poszczególnymi królestwami. Wykształciły się dwie strony konfliktu. Jedną stronę reprezentowali Czarny Cesarz oraz zdegenerowane, wojownicze i brutalne elity Atlantów wspierane przez mrocznego i bezwzględnego Czarnego Kapłana, krwawego boga Marduka.  Marduk utożsamiany z Lucyferem był po części humanoidalnym gadem Reptoidem z rodu Wężów. A Szatan nazywany jest wężem pradawnym. Ze względu na swoje mroczne i chore ambicje miał jeden plan – opanować całą planetę i ogłosić się najwyższym władcą Ziemi oraz w najwyższym bogiem w Radzie Bogów. W tym celu korumpował innych bogów i manipulował nimi. Jego atutem było posiadanie Wielkiego Kryształu, z którego mógł wyprowadzać promień trakcyjny zdolny przechwycić i nakierować asteroidę lub księżyc. Około 50 tys. lat temu Atlanci dostali od Marduka i jego zwolenników technologię wykorzystania energii kryształów do celów militarnych. 28 tys. lat temu otrzymali inne niebezpieczne technologie wykorzystujące do celów militarnych wolną energię kosmiczną służącą w celach pokojowych do wytwarzania energii elektrycznej i napędu samolotów i okrętów. Marduk 11900 lat pne usunął z tronu swego ojca Ptaha/Enki  i panował w Egipcie przez 1000 lat, jako bóg uzurpator. Potem musiał jednak uciekać przed Radą Bogów, którą rozzłościł tym, że podjudzał i doprowadził do ogólnoświatowego kataklizmu.

Drugą stronę reprezentowali ostatni Biały Cesarz Atlas(Ptah/Enki) wraz z Ozyrysem – Wielkim Białym Mistrzem, Kapłanem i Reformatorem, przeciwstawiając się złu i agresji. Ozyrys urodził się na Atlantydzie jako potomek kolonistów z Syriusza.  Studiował na Atlantydzie oraz na kontynencie Mu. 22 tys. lat pne w czasie II Imperium Atlantydy, w najgorszych czasach degeneracji Atlantów, jako Wielki Mistrz i Kapłan wprowadzał nową pokojową religię odnowy służącą człowiekowi, zwaną kultem Ozyrysa, a wzorowaną na cywilizacji Mukulia. „Czarni” z Atlantydy zwyciężyli skazując na wygnanie pokojowo nastawionych członków elit i naukowców. „Biali” wraz z Białym Cesarzem Ptah (Enki/Atlas) i Białym Mistrzem-Kapłanem Ozyrysem znaleźli schronienie w Jonii i w Egipcie tworząc tam odnowione pozytywne cywilizacje.

Napisane przez:


Opracowanie Stan Rzeczy-Mieczysława Kowalskiego

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

312098