23042018Nowości:
   |    Rejestracja

Handluj opcjami binarnymi z zyskiem dzięki BERSI Scalp


Opcje binarne to jeden z kilku instrumentów finansowych, dzięki któremu możliwy jest handel na giełdzie. Wie to niemal każdy, prawda? Trading opcjami binarnymi cechuje bowiem niespotykana prostota, co odróżnia tę formę handlu od CDF i innych. Dzieje się tak, ponieważ nie musisz ustalać liczby lotów, Stop Loss, Take Profit, myśleć o spread’ach itd. Dlatego właśnie każdy może handlować opcjami binarnymi, gdyż w żadnym stopniu nie zależy to od wykształcenia bądź doświadczenia na giełdzie.


 

Każdy może handlować opcjami binarnymi, nawet osoby z bardzo niskim kapitałem startowym. Niektórzy brokerzy (np. IQ Option), wymagają minimalnych kwot do otwarcia konta, równych 10$, przez co każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, czy to student, czy odnoszący sukcesy przedsiębiorca.

 

Efekty handlu opcjami

Jako że każdy może zająć się handlem, rynek pełen jest przegrywających traderów. Niestety wygląda to tak – trading jest prosty, jednak dochodowy trading wymaga już bez wątpienia praktyki i wiedzy.

Dlatego też powstały edukacyjne strony poświęcone opcjom binarnym, jak np. https://xbinop.com/pl/. Na tego typu stronach możesz dowiedzieć się czym jest analiza techniczna, kwoty operacji, metody zarządzania kapitałem, a także jacy brokerzy są godni zaufania. Informacja ta pomoże Ci stać się odnoszącym sukcesy traderem.

 

Opcje binarne – strategie

Inna możliwość ułatwienia sobie odnoszenia sukcesów to korzystanie ze strategii tradingowych. Bardzo często strategie te działają jako rozszerzenia programów Meta Trader lub Ninja trader.

Strategie tradingowe często są bardzo złożone, gdyż łączą w sobie wiele wskaźników, linii, zasad i liczb. Przykład takiej strategii tradingowej przedstawiono na zdjęciu po prawej.

Zrzut ekranu 2017-05-11 o 12.27.25

Są również całkiem proste strategie, które pokazują bezpośrednio sygnały, oznaczające okazję do dokonania zakładu. Wystarczy mieć otwarty program i kiedy tylko pojawi się możliwość postawienia zakładu, usłyszysz dźwięk i zobaczysz okienko z powiadomieniem.

Kwestią sekund jest otwarcie platformy tradingowej, otwarcie pozycji i zgarnięcie zysku. Do takich strategii należy m.in. najnowsza i najbardziej skuteczna strategia do tradingu opcjami binarnymi na rynku BERSI Scalp. Strategia ta została wymyślona, zaprogramowana i sprawdzona przez Stephen’a, który jest jednym z najlepszych traderów opcji binarnych. Współpracował on również z zagranicznymi traderami i programistami z całej Europy i Ameryki Południowej.

 

Strategia BERSI Scalp

 

Strategia ta jest kontynuacją dwóch niezwykle skutecznych strategii BERSI oraz BERSI 2.0, które możesz pobrać z Internetu za darmo.

W odróżnieniu jednak od swoich poprzedników, strategia BERSI Scalp jest bardziej skuteczna i to nie tylko ze względu na zaawansowany kod analityczny. Każdy trader otrzymuje podręcznik PDF ze strategią, która nakreśla i wyjaśnia wszystko co powinieneś wiedzieć, aby móc skutecznie handlować opcjami binarnymi z BERSI Scalp. Poniżej przedstawiono strategię w akcji.

Zrzut ekranu 2017-05-11 o 12.28.51

Jak zdobyć BERSI Scalp?

Wszystkie informacje na temat tego jak wejść w posiadanie strategii BERSI Scalp znajdziesz na oficjalnej stronie: bersistrategy.com

Nie przejmuj się. Aby ją pobrać, musisz wykonać dwa proste kroki, które zajmą raptem kilka minut. Wtedy będziesz mógł zacząć zarabiać pieniądze, jednak bądź ostrożny!

Zrzut ekranu 2017-05-11 o 12.24.12

 

Napisane przez:

Kontakt: kampanieonline

 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

1 komentarz dla artykułu "Handluj opcjami binarnymi z zyskiem dzięki BERSI Scalp"

  1. gniew napisał(a):

    Szczęść Boże. Mafia giełdowa jest jeszcze gorsza od mafii bankowej. Jeśli nie będziesz członkiem mafii…, strategia broker a zdejmie z ciebie skalp !!!
    pozdrawiam Zbigniew Lachowicz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

304101