19072018Nowości:
   |    Rejestracja

„Golgota Michnic” czyli: „Michnic na pikniku” lub „Piknik na Michnicu”


Chyba czas zacząć pisać swoje „sztuki”, swoje wizje „artystyczne” – niech oni czytają!
Dla żydostwa z Czerskiej i z innych antypolskich miejsc, mam propozycję: Napiszę scenariusz sztuki pt. „Golgota Michnic” a oni niech go propagują w ramach wolności słowa i wolności artystycznej – którą to wolnością ostatnio nagminnie wycierają sobie swoje bolszewickie kapepowskie gęby! Na razie przedstawię ogólny zarys scenariusza więc wszystkich – ale TYLKO Polaków – proszę o dodawanie swoich pomysłów.


Oto moja PRYWATNA wizja ARTYSTYCZNA spektaklu niosącego przesłanie miłości do ŻYDÓW, homo, lewaków …: Na środku synagogi, na olbrzymim zdjęciu twarzy Adama Michnika z kupą na ustach, siedzi nagi, brudny, zarzygany młody Żyd, z menorą w tyłku i z telefonem w dłoni. Dzwoni do swego rodaka Wołodzi Bydłoszewskiego, przebywającego na obozie, z zapytaniem o samopoczucie jego siostry, żony SS-mana, z propozycją przysłania hitu ostatnich lat: „Ta ostatnia niedziela …” oraz lewego usprawiedliwienia dla Wołodzi, o stanie jego zdrowia, by mógł obóz opuścić … Proszę o dalsze pomysły do tej mojej wizji ARTYSTYCZNEJ sztuki „Golgota Michnic”.

https://twitter.com/LechNowacki
https://www.facebook.com/leszek.nowacki.52

Po ich występie w Warszawie zaczynam pisać drugą sztukę. Tytuł: „Szechteriada”. Zarys scenariusza: W rynszTOK-u śpi pijany Adaś Micnic, owinięty hitlerowską gazetą. Zlany – nie tylko potem – budzi się, przerażony senną marą, w której zobaczył swego brata, ubeckiego mordercę Polaków, wiszącego w PRL-owskim sklepie, na haku pomiędzy świńskimi ryjami. Na ladzie siedzi kot, pali (nie kubańskie!) cygaro i łapczywie wpatruje się w Annę Dziadzię cdn.

Jak się żydowsko/LGBTP/lewacka hołota nie uspokoi, to następna sztuka (musical), którą zacznę pisać, będzie miała tytuł: „Holo_caust Holo_win Holo_gram” Namawiać będę do udziału – w I akcie tej sztuki – zespół Bałkanica z ich najpopularniejszym przebojem.

https://twitter.com/LechNowacki

https://www.facebook.com/leszek.nowacki.52

https://www.facebook.com/irek.nowacki?fref=tl_fr_box

Napisane przez:


Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

208796