Główna strona
Like

Flagowiec „Koalicja Obywatelska PO.N” przycumował w Dzielnicy Wisła

12/09/2018
201 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Flagowiec „Koalicja Obywatelska PO.N” przycumował w Dzielnicy Wisła

Na Twitterze obecna bufetowa Warszawy obwiesciła: „Panie Jaki, XIX dzielnica jest już w Warszawie. To Dzielnica Wisła, którą odwiedzają tysiące warszawiaków i turystów. Miejskie plaże, bulwary wiślane, Multimedialny Park Fontann, rejsy, sporty wodne i wiele innych – wystarczy przyjść i się przekonać” …. Oto główna atrakcja turystyczna Dzielnicy Wisła: Flagowiec „Koalicja Obywatelska PO.N” Doskonale obrazuje sytuację pani Bufetowj, jej pinczerka Łafała Czaskoskiego i całej totalnej kompozycji. Wszystko to trzyma się dzięki taśmom Czaskowskiego. A tu widać te  tysiące warszawiaków i turystów odwiedzających  plaże, bulwary wiślane,………. Wczoraj pojawił się na S24 artykuł Redakcyjny który w tytule miał: Koalicja Obywatelska przedstawiła hasła na wybory Hasła tak , realizacja nie – to powinno być przewodnie motto KODalicji. Byłaby to jedyna obietnica jakiej mogą […]Na Twitterze obecna bufetowa Warszawy obwiesciła: „Panie Jaki, XIX dzielnica jest już w Warszawie. To Dzielnica Wisła, którą odwiedzają tysiące warszawiaków i turystów. Miejskie plaże, bulwary wiślane, Multimedialny Park Fontann, rejsy, sporty wodne i wiele innych – wystarczy przyjść i się przekonać” ….

Oto główna atrakcja turystyczna Dzielnicy Wisła:

Flagowiec „Koalicja Obywatelska PO.N”

image

Doskonale obrazuje sytuację pani Bufetowj, jej pinczerka Łafała Czaskoskiego i całej totalnej kompozycji.

Wszystko to trzyma się dzięki taśmom Czaskowskiego.

A tu widać te  tysiące warszawiaków i turystów odwiedzających  plaże, bulwary wiślane,……….

image

Wczoraj pojawił się na S24 artykuł Redakcyjny który w tytule miał:

Koalicja Obywatelska przedstawiła hasła na wybory

Hasła tak , realizacja nie – to powinno być przewodnie motto KODalicji. Byłaby to jedyna obietnica jakiej mogą dotrzymać.

PS. Ja się tylko pytam platfonsów :Jest dzielnica Wisła? No to kto jest naczelnikiem tej dzielnicy i gdzie jest jej siedziba?

Inne zapisy autora:

Nathanel

929 publikacje
192 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217