17072018Nowości:
   |    Rejestracja

Czy prokurator zajmie się tą sprawą? Atak lewackich hejterów na facebookową grupę wspierającą Prezydenta i PiS


W niedzielę nastąpił atak lewackich hejterów na facebookową grupę „Tylko Andrzej Duda-Tylko PiS” wspierającą Prezydenta Andrzeja Dudę, PiS i Rząd Beaty Szydło.


Wojtyła jebał dzieci

 

Dotychczasowi PiSowscy administratorzy tej strony zostali usunięci przez hakerów i zastąpieni przez lewackich trolli, którzy obrażali nie tylko Głowę Państwa i Rząd PiSu, ale przede wszystkim Ojca Św. Jana Pawła II. Na zdjęciu profilowym tej grupy zamieszczono bramę Niemieckiego Obozu Zagłady Auschwitz z napisem cytuję „WOJTYŁA J…BAŁ DZIECI” wstawionym w miejsce napisu „ARBEIT MACHT FREI” – jak na zdjęciu. Mimo zgłoszeń internautów skierowanych do administracji Facebooka, nie podjęto żadnych działań zmierzających do likwidacji tej strony ani do zwrotu jej prawowitym administratorom z PiSu, którzy tę grupę tworzyli.

Tą sprawą powinna się zająć prokuratura, bowiem doszło do obrażania Prezydenta i uczuć religijnych, a to zgodnie z polskim prawodawstwem podlega karze. Mam nadzieję, że organa ścigania zajmą się tą sprawa, ukarzą winnych i doprowadzą do zwrotu grupy prawowitym administratorom.

 

Napisane przez:


Sprawiedliwosc jest najwazniejsza

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

299651