25042018Nowości:
   |    Rejestracja

Czego w newsie nie ma?


Elektryzująca informacja: w sobotę w Warszawie pracownik firmy kurierskiej źle się poczuł, policja i straż pożarna w samochodzie zabezpieczyły podejrzany ładunek z nieznaną substancją.


Trwa sprawdzanie, co to za substancja. Jak donosiło TVP Info, wszyscy, którzy mieli do czynienia z przesyłką zostali izolowani. Plus przebitka ulicy zastawionej karetkami, radiowozami i wozami bojowymi Straży Pożarnej.

Rzecz jasna, do czasu wyników badań trudno jednoznacznie coś powiedzieć. Jak zaznaczył rzecznik Komendy Stołecznej Policji asp. szt. Mariusz Mrozek, to w sumie może być wszystko. Substancja w przesyłce równie dobrze może być niegroźna, jak i groźna dla zdrowia.

Czego jednak w skąpych informacjach nie ma?

Wszak ktoś tę przesyłkę nadał, a ktoś był adresatem. Informacji, o przesłuchaniach nadawcy i odbiorcy – brak. Zachodnie standardy, czy wzgląd na dobro śledztwa?

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 3 dla artykułu "Czego w newsie nie ma?"

 1. Patriota napisał(a):

  Panie Nawrocki, z degenerowaniem polskiego jęzka należy walczyć, a nie brać udziału w jego niszczeniu.
  Pozdrawiam.

  http://niepoprawni.pl/blog/roman-z-usa/polacy-siuruja-ze-az-milo

 2. D. napisał(a):

  Interwencja służb policji i straży pożarnej na warszawskim Ursynowie, które w sobotę sprawdzały samochód firmy kurierskiej, była elementem ćwiczeń – poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji asp. szt. Mariusz Mrozek.

  • Michał Nawrocki Michał Nawrocki napisał(a):

   Dziękuję. Gdy pisałem materiał jakoś nie było takich informacji, a biorąc pod uwagę to, co się dzieje na Zachodzie Europy (zagrożenie terrorystyczne zamachami) i obrazki w TV – wyglądało to nader poważnie. Gdzieś mi mignęła nawet informacja, że możemy mieć do czynienia z substancją radioaktywną.

   To wyjaśnia zarówno braki informacyjne, jak i dzisiejszą ciszę.

   Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

304513