18062018Nowości:
   |    Rejestracja

Cała prawda o Daesh, czyli lekcja okrucieństwa


Siepacze z Państwa Islamskiego mają za nic nie tylko innowierców. Nie szanują ludzkiego życia w ogóle i korzystając z dostępnych technologii oraz zachodniego wykształcenia zmierzają do tego, aby panować nad światem pełnym wyłącznie zwolenników ISIS. Zabijają każdego, kto stanie na ich drodze. W sposób okrutny. A zdjęcia i filmy z egzekucji umieszczają w internecie. W ISIS jest już kilkunastu Polaków – część z nich poszukują europejskie policje.


isis-iraq

ISIS jest organizacją, z którą nie wolno negocjować. Ani pobłażać jej próbom dostania się do Europy w grupie milionowej rzeszy uchodźców pod pozorem prześladowań we własnym kraju. Należy również bezlitośnie eliminować każdego członka tej organizacji – nie, nie trzymać w areszcie na koszt podatników, ani wydalić z kraju bez prawa powrotu. Należy ich eliminować z ludzkości raz na zawsze. Bo jak każda chora idea, ta – podobnie do faszyzmu – rozprzestrzenia się zbyt szybko z łatwością trafiając na żyzną glebę zwątpienia nastolatków pochodzenia bliskowschodniego mieszkających w Europie Zachodniej.

Oto w Kolonii policja zatrzymuje 16-latka z Syrii, który przygoowywał się do zamachu bombowego.

Nastolatek był w stałym kontakcie z Państwem Islamskim, od którego otrzymywał rozkazy oraz wskazówki dotyczące budowania ładunku wybuchowego. Ów młodzieniec nie ukrywał swoich sympatii i gotowości do przeprowadzenia zamachu nawet na otwartych forach internetowych, co nawiasem mówiąc pomogło niemieckiej policji w zatrzymaniu go. Wprawdzie przygotowania do ataku były na bardzo początkowym etapie, policja przyznaje jednak, że nie wie czy i ilu podobnych zwolenników ISIS może jeszcze działać w Niemczech.

Francuski dziennik ‘Le Figaro’ również alarmuje, że nad Tamizą jest dzisiaj ponad dwa tysiące nieletnich dżżihadystów. A, jak wiadomo, dzieci łatwo ulegają indoktrynacji i mogą być równie okrutne jak dorośli. – Wobec prawa to dzieci. W rzeczywistości gotowe są siać terror wokół. To bojownicy dżihadu – pisze Yves Threard, wicenaczelny dziennika. – Te dzieci są Francuzami. Wiele z nich to neofici i nie wszystkie pochodzą ze sfanatyzowanych rodzin.

isis2

Siepacze z ISIS uczą swoich rekrutantów najdzikszych i najbardziej obrzydliwych form zabijania, w których chodzi nie tylko o to, żeby zadać jak najwięcej cierpienia ale również o to, żeby śmierć wrogów ISIS (nie tylko Islamu, pod noże ISIS trafiają także muzułmanie) była jak najbardziej poniżająca. Metody nieterrorystyczne mordowania stosują wyłącznie na terenach zdobytych. I nie mają litości dla nikogo – mówią wprost, że życie nie jest dla nich żadną świętością.

Link do poniższego fimu, w którym wojownik Daesh wyjaśnia, jak ‘wbijać na haki w rzeźni spiegów zarżniętych jak jagnięta przez wojowników Mahometa’, dostałem od jednego ze znajomych.

Film mogą ogladać WYŁĄCZNIE dorośli (+18) i tylko pod warunkiem, że chcą zobaczyć jak mordowani są ludzie. To film o tak dużej dawce okrucieństwa, że większość z was wyłączy go już po pierwszym morderstwie. Ważne jest jednak, żebyśmy wszyscy wiedzieli, kim są ludzie, którzy jeszcze niedawno urządzili podobną rzeź chrześcijanom w Syrii i Iraku, z czego zdjęcia z dumą umieszczali w internecie. Zanim włączycie film zastanówcie się, czy jesteście na to gotowi?

link do filmu

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 2 dla artykułu "Cała prawda o Daesh, czyli lekcja okrucieństwa"

  1. kanton napisał(a):

    trochę obejrzałem filmu. Z ISIS należy walczyć ich metodami. a więc pocałunek od ASP.

  2. kanton napisał(a):

    pomyłka. afrykański pomór świń. APŚ.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

292367