17072018Nowości:
   |    Rejestracja

Boni zebrał w pysk, czyli męskość w odwrocie


Janusz Korwin-Mikke dał po pysku byłemu naczelnemu cyfryzatorowi kraju Michałowi Boniemu za to, że ten swego czasu za pośrednictwem telewizji nazwał go idiotą i nigdy za to nie przeprosił. Powtarzam – Boni zebrał w papę za obelgę, nie za to, że łgał o swojej przeszłości, podpisanie lojalki nie ma tutaj nic do rzeczy, nie tego sprawa dotyczyła. Dodać należy, że prezes Nowej Prawicy zapowiadał co zrobi i jasno tłumaczył za co – minister (były) Boni miał szansę zapobiec uchybieniu immunitetu, mógł przeprosić choćby dziś, kiedy przyszło mu stanąć twarzą w twarz z człowiekiem, którego znieważył. Nie zrobił tego. I oberwał. O co ten cały szum jeden Bóg raczy wiedzieć.


 

A sam Boni wciąż udowadnia, że mężczyzną nie jest i nigdy nie był – po całej sprawie nie omieszkał się pochwalić na tłyterze przygodą, która go spotkała. Zamiast oddać albo przyjąć z pokorą cios zaczął wrzeszczeć jak dziecko w przedszkolu „Pse pani! A on siem bije!”. I takiego człowieka Naród zrobił swoim przedstawicielem na europejskim łonie. Wstyd i poruta, ale tak wyglądają wszystkie nasze „mężyki stanu”. Cóż…

 

Najśmieszniejsze są jednak w tym wszystkim słowa obrony i wsparcia jakie kierują w stronę Michała Boniego dziennikarskie gwiazdy:

 

„Korwin-Mikke spoliczkował Boniego za to, że ten nazwał go kiedyś idiotą i oszołomem. Tym samym, to plus całej sytuacji, Korwin-Mikke przyznał rację Boniemu, ponieważ pokazał, że jest idiotą i oszołomem. Plus chamem” – napisał na swoim parówkowym portalu Tomasz Lis. Rzecz nader zabawna, nie wiem jak redaktor lis zareagowałby, gdyby go ktoś publicznie spostponował, zapewne poleciałby wypłakać się na bluzce żony pisząc przy tym żarliwy wstępniak z tezą. Mężczyzna zachowuje się inaczej, ale nie wymagajmy od obergwiazdora dziennikarstwa męskich zachowań, to dziś już jest passe i niemodne – dziś chłop zachowuje się jak baba, pacykuje gębę, żeluje włoski i płacze kiedy słyszy prawdę o sobie.

 

Azrael Kubacki, znany bloger i leming na tłyterze napisał: „Ludzie normalni, przyzwoici, z klasą dziś się z poparcia KNP wycofują. Za to, co zrobił dziś K-M należy się wycofać – Od razu!”. Świetna konstrukcja i wolta intelektualna. Ja tylko chciałbym zapytać co takiego zrobił Korwin-Mikke, że ludzie normalni, przyzwoici i z klasą mają przestać go popierać? Czy obrona swojego honoru w sposób jedynie słuszny zasługuje na potępienie? Co by pan Azrael zrobił? Następny płaczliwy misio?

 

Samuel Perejra na tym samym tłyterze jęczy: „Pajac Korwin dalej pajacuje przykrywając grube przewały i afery, ale jego sekta dalej będzie wierzyć, że on chce cokolwiek zmienić” – no zabawne, naprawdę, w dodatku ten facet uważa się za „prawicowego dziennikarza” i „hipster prawicę”. Jaja, jaja, po trzykroć jaja. No ale w jego przypadku trudno się dziwić, chudzinka taka, rurkowiec, gdyby jemu ktoś dał z liścia to mogłoby się nieciekawie skończyć – najpewniej wizytą w najbliższej gipsowni.

 

Trzech panów, oburzonych działaniem Janusza Korwin-Mikkego, każdy z innej beczki i innego klubu a wszyscy tacy sami – banda mięczaków wypranych z testosteronu. Ten świat naprawdę chyba się kończy, bo babskość mężczyzn przekroczyła już wszystkie granice absurdu. Cała nadzieja w tym, że – jak patrzę po komentarzach pod artykułami opisującymi „incydent” – przynajmniej kobiety mamy „z jajami” i potrafią one docenić zachowanie godne mężczyzny. Gatunku, dodam, wpisanego na czerwoną listę…

Napisane przez:

Kontakt: alexander_degrejt@op.pl

Prawicowiec, wolnościowiec, republikanin i konserwatysta. Katol z ciemnogrodu.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 32 dla artykułu "Boni zebrał w pysk, czyli męskość w odwrocie"

 1. otmar napisał(a):

  zgadzam się, widać od razu kto żyje z obecną władzą za pan brat 🙂

 2. Joanna d'Arc napisał(a):

  Dołączam do oburzonych czynem p. Korwina ! Dlaczego ? Jestem zdania,że pan Korwin miast dłonią powinien zdzielić tego ubeckiego śmiecia łopatą !

 3. Ponton Ponton napisał(a):

  Jedno jest pewne! Darmo nie dostał w pape!!!Nie wyciągnął z tego zajścia wniosku i znowu poszedł zakapować tam gdzie trza!!!

 4. W.W. napisał(a):

  Sądzę, że wielu ludzi w Polsce zrobiła by to samo i to nie tylko w stosunku do tego …. indywiduum.
  Pan JKM od dawna postuluje powrót do tradycyjnych wartości, gdzie mężczyzna jest mężczyzną a nie babą. Oby tak się stało, że był by to koniec bezkarnego obrażania tych, co nie mają możliwości bronic swojego imienia.

 5. lancelot lancelot napisał(a):

  „.. I takiego człowieka Naród zrobił swoim przedstawicielem na europejskim łonie.”

  Małe sprostowanie, nie Naród a takie same cioty ubeckie jak tw. „znak” i członkowie PO a za tego liścia JKM ma u mnie 5 pkt. choć liścik powinien być z łopaty a nie z ręki jak napisała Joanna d,Arc

  • Kula Lis 62 napisał(a):

   Kiedy najgorliwsi euronaziści i solidarni folksdojcze polikwidowali większość klubów bokserskich w Polsce, to teraz przyjdzie nam coraz częściej oglądać pojedynki takich krogulczych/myszygene anorektyków. Narobili szumu i jeszcze zrobią z tego niezły „handele, geszeft”, dwie frakcje krogulców/myszygene bawią się świetnie i do tego mając poparcie od Australii do Kanady, będą wiecznie przy korytku, najsmutniejsze jest to, że to wszystko zapisywane jest na polskie konto. Tak niewiele potrzeba, aby zostać „bochaterem” narodowym. Wystarczy przeskoczyć przez płot, albo dać komuś po pysku…Koszerny spryt… Jeden staje się bojownikiem o wolność narodową i europejską, drugi męczennikiem narodowym i europejskim. Niestety Ozjasz G czy JKM nie miał racji mówiąc, że Boni powinien do niego wysłać sekundantów w celu ustalenia warunków ewentualnego pojedynku. By to zrobić trzeba mieć zdolność honorową, a myszygene/krogulce obojętnie z której strony jej nigdy nie mają i nigdy mieć nie będą, gdyż ta męska gnida, bladź (kurduplowaty 1.5 m na obcasach parch Bauer vel Boni) nie ma zdolności honorowej jak i sam OG/JKM. Gnidy policzkujemy jak już nie możemy ich obecności w danym towarzystwie zdzierżyć panie Ozjaszu G czy JKM/ rękawiczką, aby się nie skalać, pobrudzić. Stąd nauka jest dla żuka, iż zawsze trzeba nosić jakąś awaryjna parę rękawiczek. Na wszelki wypadek 😉 Zatem jedynym wyjściem było wysłać parobków aby oszczercę i donosiciela kijami obili czyli wybatożyli. A kodeks Boziewicza w rozdziale 1, artykuł 8, punkt 2 wyraźnie wyklucza z grona dżentelmenów zdolnych do dawania satysfakcji w pojedynku denuncjatów i zdrajców – no cóż… Zgodnie z Art. 8. „Polskiego Kodeksu Honorowego” określającym Osoby zdolne do żądania i dawania satysfakcji honorowej, wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące:

   1. osoby karane przez sąd państwowy za przestępstwo pochodzące z chciwości zysku lub inne, mogące danego osobnika poniżyć w opinii ogółu; 2. denuncjant i zdrajca; 3. tchórz w pojedynku lub na polu bitwy; 4. homoseksualista; 5. dezerter z armii polskiej; 6. nieżądający satysfakcji za ciężką zniewagę, wyrządzoną przez człowieka honorowego; 7. przekraczający zasady honorowe w czasie pojedynku lub pertraktacji honorowych; 8. odwołujący obrazę na miejscu starcia przed pierwszym złożeniem względnie pierwszą wymianą strzałów; 9. przyjmujący utrzymanie od kobiet nie będących jego najbliższymi krewnymi; 10. kompromitujący cześć kobiet niedyskrecją; 11. notorycznie łamiący słowo honoru; 12.zeznający fałsz przed sądem honorowym; 13. gospodarz łamiący prawa gościnności przez obrażanie gości we własnym mieszkaniu; 14. ten, kto nie broni czci kobiet pod jego opieką pozostających; 15. piszący anonimy; 16. oszczerca;
   A więc tw. Znak czyli obleśny żyd Bauer vel Boni spełnia zatem trzy przesłanki negatywne, które wykluczają go z grona osób honorowych. Uważam więc, że ludzi nie posiadających tej zdolności powinno się raczej unikać niż dawać jakąkolwiek satysfakcję 🙂 . Myszygene/krogulec Bauer vel Boni jest SB-ckim donosicielem, a zatem dżentelmenem nie jest. Można mu obić pysk, ale satysfakcji za to żądać nie może. Może co najwyżej próbować oddać cios, gdy uważa, że jego chamstwo jest grzecznością. Moim zdaniem takie oddanie byłoby niewłaściwe, ale dopuszczalne. Prawo powinno na to zezwalać. Którykolwiek z nich, który w związku z taką scysją próbowałby się odwoływać do publicznych sądów wykazałby się niedopuszczalną postawą pieniacza, który marnotrawi publiczne fundusze. niestety JKM nie miał racji mówiąc, że Boni powinien do niego wysłać sekundantów w celu ustalenia warunków ewentualnego pojedynku. By to zrobić trzeba mieć zdolność honorową. A kodeks Boziewicza w rozdziale 1, artykuł 8, punkt 2 wyraźnie wyklucza z grona dżentelmenów zdolnych do dawania satysfakcji w pojedynku denuncjatów i zdrajców. Boni jest SB-ckim donosicielem, a zatem dżentelmenem nie jest. Można mu obić pysk, ale satysfakcji za to żądać nie może. Może co najwyżej próbować oddać cios, gdy uważa, że jego chamstwo jest grzecznością. Moim zdaniem takie oddanie byłoby niewłaściwe, ale dopuszczalne. Prawo powinno na to zezwalać. Którykolwiek z nich, który w związku z taką scysją próbowałby się odwoływać do publicznych sądów wykazałby się niedopuszczalną postawą pieniacza, który marnotrawi publiczne fundusze. Prawo stworzone przez żydobolszewię w Polsce zezwala takim osobnikom jak myszygene/krogulec z ustami jak wargi sromowe lecz w poprzek Bauer vel Boni obrażać innych i chodzić w aureoli „autorytetu” wykreowanego przez medialny krogulczy ściek. Czemu ich się nie karze za zbrodnie przeciw narodowi Polskiemu i inne poważne przestępstwa? Najwyraźniej są nietykalni w powodu swoich korzeni 🙂 .

   Ps. Proponuję aby każdy Polak dał po pysku czy raczej wybatożył każdego krogulca/myszygene, zdrajcę lub Antypolaka w Polsce jemu znanemu gdy tylko go spotka – takich jak np. (w porządku alfabetycznym) :

   Arabski Tomasz, Bahr Jerzy, Aaron Bucholtz vel Balcerowicz Leszek, Bartoszewski Władysław, Bielecki Krzysztof, Blumsztajn Seweryn, Bodnar Adam, Berman vel Borowski Marek, Borusewicz Bogdan, Bugajski Ryszard, Buzek Jerzy, Chodkowski Paweł, Cimoszewicz Włodzimierz,
   Cyganowski Grzegorz, Czempiński Gromosław, Czerniawski Iwo, Ćwiąkalski Zbigniew, Dochnal Marek, Dombrowicz Konstanty, Dukaczewski Marek, Durczok Kamil, Dworak Jan Aleksander, Frasyniuk Władysław, Friedman Andrzej, Gebert Konstanty, Grad Aleksander, Graś Paweł, Gross Jan Tomasz, Grzegorz Miecugow, Gugała Jarosław, Hall Aleksander,
   Hartman Jan, Janusz Palikot, Jarosław Kurski, Jedlicki Jerzy, Kaczmarek Wiesław, Kadlčik Piotr Krzysztof, Kalisz Ryszard,
   Kalwas Andrzej, Karapata Miroslaw, Karol Szwalbe, Kieres Leon, Klich Bohdan, Klich Edmund, Komorowski Bronisław,
   Korzeniewski Krzysztof, Kotliński Roman, Kowalski Sergiusz, Krajewski Stanislaw, Krzeminski Adam, Kunert Andrzej Krzysztof, Kupicha Piotr, Izaak Stolzman junior vel Kwaśniewski Aleksander, Lewandowski Janusz, Lis Tomasz, Lityński Jan, Lizut Mikołaj, Luft Krzysztof Stanisław, Łazarewicz Cezary, Łozowski Wojciech, Marcinkiewicz Kazimierz, Marian Waldemar Kuczyński,
   Mazowiecki z synalkiem Wojciechem, Meller Stefan, Michnik Adam, Miller Leszek, Morozowski Andrzej, Naczas Łukasz,
   Napieralski Grzegorz, Niesiołowski Stefan, Olechowski Andrzej, Onyszkiewicz Janusz, Owsiak Jerzy, Pasikowski Władysław,
   Passent Daniel, Pastusiak Longin, Paziński Piotr, Piróg Marcin, Rafał Myszkowski, Robert Grzegorz Wojtaś, Rokita Jan Maria, Rossati Dariusz, Rostowski Jacek, Rotfeld Adam Daniel, Rudnicki Zbigniew, Sasin Jacek, Schetyna Grzegorz, Schnepf Ryszard, Schudrich Michael Joseph, Sej Jarosław, Seremet Andrzej, Sierakowski Sławomir, Sikorski Radosław,
   Siwiec Marek, Sławomir Ryszard Nowak, Szczepański Jarosław, Sztaba Adam, Szudrich Michael, Ślepokura Dariusz, Tomasz Siemoniak, Tusk Donald, Tymański Ryszard, Uklański Piotr, Urban Jerzy, Walny Adam, Wałęsa z synalkami Bogdanem-Sławomirem-Przemysławem-Jarosławem, Wąsacz Emil, Wildstein Dawid, Wojewódzki Jakub, Wróblewski Tomasz, Wróblewski Tomasz, Zdrojewski Bogdan, Zoll Andrzej, Żakowski Jacek, Żmijewski Artur.

   Gdyby Polacy każdego z nich wybatożyli lub dali po pysku to by się bali wychodzić z domu bo jak by wyszli to by wrócili z obitymi plecami lub obitą gębą 🙂 .

   Walić po pysku tych homo sovieticusów i ich latorośle. I to zarówno tych co wyszli z talmudu jak i i z prawosławia , nawracając się na materializm dialektyczny .I to nie tylko tych co !
   Po czym ich poznać najpewniej? Polaków nazywają „pachołkami Watykanu” 😉 I na pewno nie nadstawią drugiego policzka ,bo nie są niewinni.
   Przyszło to tałatajstwo ze Wschodu i bruździli w naszej cywilizacji od pokoleń, Polacy-katolicy byli zawsze przeciwni antychrystowym ideologiom i to zarówno takim jak w/w marksizm-leninizm jak i moskiewskie prawosławie, więc ich mordowali.

   Fragment listu jednego z nich – czołowego ideologa stalinizacji Polski Tadeusza „Tygrysa” Krońskiego do Czesława Miłosza:- „Kto daje nam gwarancję, że ten ustrój, który umożliwia wolność i postęp, przejdzie przez wszystkie niebezpieczeństwa? Na kim się opieramy? Górnicy, część robotników i nawet Żydów (myślę że nie więcej jak 20 procent). Że większość jest jeszcze przeciw nam, to dlatego mamy zrezygnować z takiej szansy historycznej. No więc i ja czasem celowo daję się ponieść temperamentowi: My sowieckimi kolbami nauczymy ludzi w tym kraju myśleć racjonalnie bez alienacji”.

   • FanatykIdei napisał(a):

    Niech Pan udokumentuje swoje wywody albo da spokój z tym Ozjaszem G bo i Pan może kiedyś z liścia dostać, choć moim zdaniem nie zasłużył Pan bowiem Boni dostał ponieważ cyt. z JKM ” P.Boni został przeze mnie spoliczkowany NIE za to, że był agentem (marnym zresztą…), NIE za to, że kłamał, NIE za to, że mnie obraził – lecz za to, że obrażał mnie doskonale wiedząc, że kłamie.”
    Pan niestety chyba powiela stare „popagitki” emitowane dawno temu .
    Ja oceniam ludzi przez pryzmat ich uczynków i niechby JKM był nawet Marsjaninem to życzyłbym sobie takich przywódców, czy może zarzucić mu pan sprzeniewierzenie się głoszonych idei. Czy zna Pan tego Człowieka? Ile jego książek Pan Przeczytał? Ile czasu z nim spędził w cztery oczy? Nawet niech tam będzie i synem Ozjasza S rodzonym bratem Michnika to co z tego na litość Boską. Michalkieiwcz to pewnie według pana Lejba Apfelbaum ? Po czynach ich poznacie pisze w Biblii, niech Pan mnie oświeci albo da spokój.
    FanatykIdei

 6. Dariusz napisał(a):

  W przypadku kontaktu bezpośredniego z tego typu bydlakiem,łopata jest obowiązkowa i to na długim trzonku,uprzednio odkażona w szambie.W tym wszystkim najlepsze są reakcje od lewa do prawa,święte oburzenie zasrańców,ale sądzę ,że jest to bardziej strach że następnym razem to już nie będzie dłoń,ani nawet łopata.

 7. panMarek napisał(a):

  „Ten świat naprawdę chyba się kończy” – to prawda. Dlatego tych lewaków można łatwo pokonać. Jak? Trzeba ich napierdalać. Jak napierdalać? Zwyczajnie, w łeb.

 8. mosiek49 napisał(a):

  Czy to nie dziwne że raptownie mośki robią sobie promocje w pro-reżimowych mediach. Oni tak już mają pamiętacie jak niejaki wałęsający się ‘bolek’ przed kamerami TV mówił ‘kwachowi’, że nie poda mu nawet nogi a po paru latach dość, że podał dłoń to i dał buziaka 🙁
  Dziwi mnie tylko, że rodowi Polacy nie dostrzegają, że wszystkie kluczowe stanowiska rządowe są obsadzane przez cioty wywodzące się z narodu wybrańców-żydów. Czas odstawić ich od koryta i nie liczyć na to, że ‘Partia ickowych Sługusów-PiS pozbędzie się ich wszak w niej jest ich najwięcej.

 9. polipid napisał(a):

  Dziennikarzyny kastraci …
  Korwin jedynie zyska na męskiej postawie!

 10. ragefox napisał(a):

  Uważam, że JKM swoim zachowaniem nobilitował Boniego.
  Chama się ręką nie bije.
  Powinien mu raczej kijem przypier..olić lub opluć.

  • antares napisał(a):

   Zajście miało miejsce w siedzibie MSZ. Zatem Boni był, jak każdy tam przebywający nobilitowany zaproszeniem do tego przybytku. Zapraszał minister III RP, a i sam Boni tez był ministrem i chyba już europosłem. Stąd spoliczkowanie Boniego przez JKM-a było zgodne z intencją policzkującego i z Kodeksem Boziewicza. To że Boni pobiegł się poskarżyć, dowodzi iż ma pan rację iż Boni to cham, niemniej podany przez pana sposób. że Boniemu należało przypier…dolić kijem mógłby być odebrany jako porachunek pomiędzy dwoma chamami. Podpowiedź iż należało Boniego opluć wskazuje na pana młody wiek i lokuje pomiędzy starszakami w przedszkolu. Porzuć pan tę drogę!

 11. zjanusz zjanusz napisał(a):

  Chwała Bogu mamy jeszcze prawdziwego Polaka jednoczącego „prawicę” („Na prawo od PiS tylko ściana”).
  Żurek Janusz

 12. don diego de la vega napisał(a):

  Obijac pyski wszystkim k****m !!!

  Dobrze zrobil JKM !!!!!!!!!!!!!!!!

 13. lustrator napisał(a):

  taak mysle ze nastepnym razem to juz korwin dostanie w ryja i ciekaw jestem w ktorym miejscu stanie mu grdyka.Kwestia czasu…

 14. lustrator napisał(a):

  cieszy mnie tez ze prawice zjednocza chamy i groteskowe blazny jak na to zasluguje.Jeszcze tylko ksiadz oko i mamy całosc.

 15. lustrator napisał(a):

  Janusz Korwin-Mikke: Podpisałem lojalkę
  Dodano: 23.01.2013 [13:15]
  Janusz Korwin-Mikke: Podpisałem lojalkę – niezalezna.pl
  foto: Ryszard Hołubowicz/creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl
  Janusz Korwin-Mikke przyznaje, że podpisał lojalkę. Zobowiązał się w niej, że nie będzie obalał ustroju PRL.

  Na jednej z wielu nagrywanych przez siebie wideo konferencji lider Nowej Prawicy przyznaje się do podpisania zobowiązania wobec Służby Bezpieczeństwa. Konferencja odbyła się 21 stycznia br. Na pytanie czy podpisał lojalkę polityk odpowiada:

  „Zobowiązałem się, że nie będę obalał siłą ustroju PRL. Gdybym miał chociaż ze cztery czołgi, to bym oczywiście tego nie podpisał, ale ponieważ nie miałem, to podpisałem”.>>>>zabawne bo ja nie mialem ani jednego czolgu a lojalki nie podpisywalem.

 16. lustrator napisał(a):

  inna sprawa ze korwin celowo rozwadnia sprawe.Lojalka to podpisywanie zobowiazania wspólpracy.Tak wiec panowie nieloty na poczatek sprobujcie poruszac ogonem i zobaczcie czy nie spadniecie z drutu.

 17. Kula Lis 62 napisał(a):

  „Czy człowiek, który podpisał z reżimem lojalkę, a który nazywa pułkownika Kuklińskiego zdrajcą, jest choć trochę wiarygodny? http://media.wpolityce.pl/cache/7c/8a/7c8a39b4d682f558bfaa32bb87027190.jpg

  Czy gdybym ja, facet który waży 100 kg, dorwał na podwórku jakiegoś zapitego, wychudzonego menela – który ileś tam lat temu z balkonu kamienicy wyzywał mnie od najgorszych – i dał temu menelowi oklep to postąpiłbym honorowo, odważnie? Nie wydaje mi się.

  Czy prezes KNP, który dopadł po latach faceta, który wiele lat wcześniej go obraził, który wiadomo, że nie posiada żadnych zdolności honorowych, że jest facetem złamanym przez system, że sam też zrobił wszystko, aby mieć przetrącony kręgosłup moralny, czy prezes KNP dając mu w twarz postąpił honorowo i odważnie? Bynajmniej. Nie spoliczkował przecież funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa (ba, taki mógłby jeszcze oddać, tak żeby prezesowi mucha spadła) tylko dał w twarz tajnemu współpracownikowi, dał w twarz człowiekowi, słabemu, który wiadomo było, że honorem się nie uniesie.

  Czy bohaterski dziś Mikke równie honorowo zachował się, kiedy podawano mu do podpisania lojalkę, że nie będzie obalał komuny? Czy dał w twarz funkcjonariuszowi reżimu, który mu ów papier podsuwał? Czy chciał mu napluć w twarz, tak jak wypisuje teraz, że powinien napluć w twarz Boniemu? Nie, grzecznie podpisał lojalkę.

  Dziś, pod pretekstem dotrzymywania umów społecznych, czyli świadczeń emerytalnych z ZUS (ja żadnych umów społecznych z nikim nie zawierałem), broni wysokich esbeckich emerytur. Broni emerytur tych funkcjonariuszy, który łamali ludzkie sumienia, którzy podsuwali innym lojalki do podpisywania, którzy zabijali również ludzi. Nie bije Kiszczaka po twarzy, nie chce mu w nią napluć. Dlaczego? Bo jest tylko niewolnikiem, a więc jest zdolny co najwyżej uderzyć i napluć w twarz innemu niewolnikowi.

  Gest Mikkego to jeden w wielu gest ów człowieka, który odgrywa jedynie swoją rolę. Rolę niezłomnego, honorowego, konserwatysty, człowieka z zasadami. Ten teatrzyk kupuje publika, ma ubaw, jest kupa śmiechu, są oklaski. Ludzie wychylają się z kamienicy i klaszczą, że ktoś obił jakiegoś menela. Bez refleksji, bez chwili nawet zastanowienia się. Dziwi mnie tylko, że niektórzy nawet rozsądni ludzie się na ten teatrzyk nabierają. Przyklaskują temu tchórzliwemu de facto zachowaniu Mikkego. Czy naprawdę człowiek, który podpisał z reżimem lojalkę, a który z drugiej strony nazywa pułkownika Kuklińskiego zdrajcą, jest w tym co dzisiaj wyczynia choć trochę wiarygodny?

  Mikke na swoim profilu na Facebooku tłumaczy swój wyczyn:

  (…)Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej – która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił…). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich – i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był – i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.

  Tymczasem w jednym z komentarzy pod tym wpisem prezes Unii Polityki Realnej, Bartosz Józwiak zauważa:

  (…)co do autorstwa Ustawy lustracyjnej to pozwolę sobie jednak sprostować. Owszem, Pan ją zgłosił, ale autorem to jednak był śp. Lech Pruchno-Wróblewski, który pracował w stosownej komisji.

  No to teraz honorowy Mikke powinien zażądać od prezesa UPR satysfakcji za te słowa. W końcu to poważny zarzut, podważenie wiarygodności prezesa KNP, który jasno przecież napisał, że on jest autorem Uchwały Lustracyjnej…
  autor: Jerzy Wasiukiewicz

 18. panMarek napisał(a):

  Panie Jerzy Wasiukiewicz gdyby Korwin wiedział jaką przykrość sprawi Panu tym swoim postępkiem to pewnie by się zastanowił. Trzeba było go o swoim potencjalnym żalu powiadomić wcześniej. Teraz to już Panu zostały tylko łzy. Współczuję.

 19. Kubek napisał(a):

  Hmmm a nie znacznie lepszy wydźwięk byt miało „spoliczkowanie” Boniego np. rękawiczką.
  Do jesieni Pan Janusz mógł spokojnie poczekać 🙂 .
  A fakt spoliczkowania rękawiczką miałby jeszcze większe reperkusje.
  No ale i tak , przynajmniej wiemy że jeden polityk ma cojones :-))

 20. Przemek napisał(a):

  Panowie. Lojalkę podpisało całe ówczesne społeczeństwo nie przeciwstawiając się poczynaniom reżimu. Korwin mimo podpisania danej działał publikując w wydawnictwie podziemnym, za co znowu został osadzony w więzieniu. czyli wynika z tego że nie współpracował w reżimem.

 21. lustrator napisał(a):

  tyle ze to jego wersja

 22. MrKuba65 napisał(a):

  Brawo Korwin ! Trzasnął „Śliniaka” w pysk, i bardzo dobrze.Na początku myślałem że będą dziennikarskie mendy wrzeszczeć jakim to Korwin Mikke antysemitą strasznym. Ale nie. W tej materii cisza zupełna. Boni M. uciekł przed więzieniem do Brukseli, i wszystkie przewałki z cyfryzacją zupełnie mu się smykną. Posła PE nie można sądzić w kraju z którego pochodzi. Takie uwłaszczone książątko bez napletka. Za te wszystkie przekręty powinno się „Śliniaka” codziennie trzaskać po pysku. Zgodnie z maksymą : ” Lać kurwy i złodziei „. Żadnego pobłażania !

 23. Mężczyzna napisał(a):

  Dobrze, że trwa dyskusja o męskości. Chyba wielu z nas mężczyzn zastanawia się co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku. Co to znaczy być honorowym, odważnym, męskim? Zapraszam do poszukiwań:-)

  Matteo

  http://www.mestwoimilosc.pl

 24. Michał napisał(a):

  Boni to SB-ecka szmata. , zasługuje wyłącznie na lanie w pysk. Nareszcie nadchodzą ciekawe czasy a „Żydo-komuna” już sra w majty.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

212207