19042018Nowości:
   |    Rejestracja

Bolek, kończ! Odwal się od mojego kraju!


Na pytanie, czy Bolek jest uczciwy, trudno jest odpowiedzieć. Nie jest uczciwy wobec kolegów związkowców z „Solidarności” z lat 80., wobec dzisiejszych związkowców, wobec większości Polaków, ani nawet wobec nieżyjących (na szczęście) Kiszczaka i Jaruzelskiego. Bezspornie jednak jest uczciwy i lojalny wobec esbeków i milicjantów, którzy – jeżeli wierzyć Kiszczakowi, a potem IPN – szczodrze mu tę uczciwość wynagradzali w latach pierwszej „Solidarności”.


wałek

Bolek, nie pojawił się w grupie, która miała na celu przeszkodzić w upamiętnieniu Katastrofy Smoleńskiej w tym miesiącu. Był w szpitalu, skąd bombardował internet zdjęciami z lekarzami, pielęgniarkami i w końcu z księdzem. Ten ostatni był wykorzystany po to, aby ludziom zasugerować, że z byłym prezydentem jest źle, być może nawet fatalnie. Okazuje się, że nie jest. Jest właściwie na tyle dobrze, że w kolejnej rozróbie weźmie udział – o ile oczywiście można mu wierzyć.

Bolek nie zna umiaru – idzie w zaparte, że nie współpracował. Że nie sypał kolegów za judaszowe grosze. Że Jaruzelski i Kiszczak byli „ludźmi honoru”, choć ten ostatni pogrążył Bolka ujawniając w końcu prawdę.

Bolek ma się za męża opatrzności, który porwać miałby naród i popchnąć do: 1. Złamania Konstytucji, 2. Odrzucenia demokracji, 3. Przywrócenia rządów PO, która – chyba nawet bardziej niż postkomuniści – zrobiła sobie z Polski prywatny folwark, 4. Dalszego tolerowania a nawet umożliwiania „nadzwyczajnej kaście sędziów” drobnych i tych całkiem słusznych kradzieży pospolitych – bezkarnych, co warto pamiętać, 5. Przywrócenia nieziemsko wysokich emerytur byłym esbekom i ich TW, 6. Zrzeczenia się części suwerenności na rzecz podmiotu, który on – Bolek – wskaże!

Co dzisiaj Bolek mówi o „Solidarności”, na której członków plecach wyjechał do władzy? „To jest prawdopodobnie ORMO. To jest taka rezerwa policji na dzisiaj. Więc oni coś takiego budują, co jest śmieszne”.

Bolek stracił przyjaciół i szacunek obywateli. Tylko od dekad nie chce tego zauważyć. Nie chce przyjąć do wiadomości, że o ile 12 lat temu nikt po prostu nie chciał Bolka w polityce, choć ludzie skłonni byli przymknąć oko na „symbol Bolka”, o tyle dzisiaj Polacy nie chcą ani Bolka, ani Bolka jako symbolu.

Czas przestać panie ex-prezydencie. Czas przestać przyjacielu esbeków, który w komunistach szukasz i znajdujesz honor. Czas odejść bo tym co Pan, Panie Bolek, robisz zaczynasz szkodzić krajowi, który budowali ludzie po tysiąckroć bardziej zasługujący na szacunek, ponieważ po prostu nie byli zdrajcami!

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

306760