HYDE PARK
Like

Aneks do „Rekonstrukcji”

28/03/2014
2881 Wyświetlenia
26 Komentarze
5 minut czytania
Aneks do „Rekonstrukcji”

W sytuacji gdy „śledztwo smoleńskie” ugrzęzło… i nie widać końca.

0


 

Aneks jest graficznym uzupełnieniem analizy najważniejszych fragmentów burt samolotu typu tupolew, które pozostawiono nam, by mogły w mniemaniu dziennikarzy i polityków świadczyć o tzw. katastrofie smoleńskiej w miejscu wskazanym przez Anodinę.
Jak udowodniono w analizie „Rekonstrukcja burt tupolewa” na polance można rozpoznać fragmenty dwóch samolotów, ale nie samolotu z nr. bocznym 101, czyli tego, którym według oficjalnej – polityczno-medialnej wersji miało lecieć 96 Polaków z Lechem Kaczyńskim, głową państwa na czele i Prezesem Banku Narodowego.
Prezentacja wybuchających samolotów gdzieś tam, nie świadczy w żaden sposób o tym, że nad polanką przy Siewiernym wybuchł tupolew z 96 osobami na pokładzie.

Tym bardziej, że go tam nie było.

Nie jest możliwe dokonać rekonstrukcji takiej jak samolotu spod Lockerbie. Można jednak na podstawie zdjęć ogólnie dostępnych przeprowadzić częściową – wirtualną rekonstrukcję kluczowego fragmentu burty tupolewa. I nie potrzeba do tego super maszyn obliczeniowych, eksperymentów naukowych, kongresów i posiedzeń.

Wystarczy z interesujących nas zdjęć wyciąć właściwe fragmenty, dopasować przy użyciu przezroczystości warstw skalując proporcjonalnie, dopasowując przez obrót i lustrzane odbicie w poziomie, a zarys konturów odznaczyć wybranym kolorem.

Przenosimy więc z analizy pt. „Rekonstrukcja burt tupolewa” i „Krótki dodatek do rekonstrukcji” zdjęcia poszczególnych fragmentów burt nazwanych A, B i C.

Poszczególne slajdy pokażą nam zależności owych fragmentów względem siebie (wyobraźmy sobie rozbity dzban – czy w przypadku jednego egzemplarza potłuczone skorupy, ich poszczególne fragmenty mogą zachodzić na siebie jeśli zechcemy je z powrotem złożyć i posklejać? W żadnym wypadku nie jest to możliwe.
Tak samo i TU.

Wpierw zdjęcie bazowe samego samolotu nr. boczny 101 (kliknięcie na zdjęcie powiększa je)

000

Na slajdzie poniżej otrzymujemy rezultat po naniesieniu na kadłub samolotu w odpowiednie miejsce fragmentów samolotu według zasad opisanych wcześniej. Okazuje się, co opisano w analizie „Rekonstrukcja”, że burty A i B mają część wspólną – czerwony szeroki pas, co dyskwalifikuje owe ścianki jako fragmenty pochodzące z tego samego samolotu. Zaznaczono ją żółtą zygzakowatą linią. Na tym nie koniec.

001

Dla przypomnienia pokażemy osobno fragmenty oznaczone literami A, B i C.

zdj1

burtaB

Teraz na kadłub nanosimy i dopasowujemy burtę C ze skopiowaniem części z opadniętymi oknami po to, by uzyskać kontur całego fragmentu zanim okna opadły.

Wygląda to tak:

002

Widzimy , że – co zaznaczono linią w kolorze jasno zielonym – jest to inny fragment niż burta A, co widać będzie na kolejnym slajdzie poniżej. Fragment A z płyty na Siewiernym w kolorze niebieskim, a C cały z postawionymi oknami tak by mieć obraz całego kawałka w czerwonym.

003

004

Teraz zaznaczenie części wspólnej (żółta zygzakowata linia):

005

Czerwona przerywana linia pokazuje miejsce załamania się fragmentu z opadniętymi oknami.

Wszystkie trzy fragmenty mają część wspólną – czerwony szeroki pas i pochodzą z jednej strefy burty w samolocie. Jednak jak powyżej wykazano, nie jest możliwe w żaden sposób, by pochodziły od jednego samolotu.

Analiza ta obnaża podstawę Kłamstwa smoleńskiego o tym, że na polanie przy Siewiernym doszło do katastrofy obojętnie w jakiej interpretacji – brzozowej czy wybuchowej.

Popatrzmy jeszcze raz:

001_2

i:

006_zbliska

A z C ma część wspólną i A z B ma część wspólną – czerwony pas – kształt i wielkość też są inne – mamy więc co najmniej dwa samoloty jeśli B nie jest fragmentem z C – to trzy.

Dodatkowe pytanie: gdzie na Polance filmowanej przez montażystę S.W. w czasie możliwie najbliższym oficjalnej godziny katastrofy leżała burta pokazana poniżej:

ee

Niech eksperci poszukają i nie chodzi o filmy A. Gargas, bo to było później…

 

Yurko

 

Pobierz:

Rekonstrukcja burt tupolewa – tych najważniejszych

Aneks do rekonstrukcji

http://arkanoego.net/index.php/2014/03/20/to-strazacy-w-smolensku-podkladali-ogien/

Pamięci tych, którzy zginęli w Katyniu 1940 i 2010

0

Yurko

Cud wcielonego ducha, pierwsze slowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermowac, krzyczéc, Lecz cala sila dzialac

111 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758