27042018Nowości:
   |    Rejestracja

Lider Prawego Sektora spotkał się z ambasadorem Izraela


„PRAWY SEKTOR będzie WALCZYŁ przeciwko ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE” czyli KIM są „WYZWOLICIELE UKRAINY” skoro mają już „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA w KIJOWIE !!!


Prawy Sektor Dawida

.

*****

.

DMYTRO JAROSZ, KOMENDANT PRAWEGO SEKTORA, SPOTKAŁ SIĘ w środę z AMBASADOREM IZRAELA w Kijowie, REUWENEM DINEM.

.

ZAPEWNIŁ on, że PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE oraz wyraził zapewnienie, iż w jego ruchu następuje wzrost tolerancji wobec mniejszości. Zadeklarowano odrzucenie wszelkich przejawów ksenofobii oraz szowinizmu.

.

Celem Prawego Sektora ma być budowa tolerancyjnej, demokratycznej Ukrainy z równymi szansami dla wszystkich. JAROSZ ZGODZIŁ się na PROPOZYCJĘ, aby USTANOWIĆ „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA, gdzie na bieżąco omawiane byłyby najbardziej palące sprawy.

.

DMYTRO JAROSZ to PRZYWÓDCA PRAWEGO SEKTORA, KOALICJI wielu ŚRODOWISK NACJONALISTYCZNYCH UKRAINY, która WALCZYŁA ZACIĘCIE na MAJDANIE, STANOWIĄC GŁÓWNĄ SIŁĘ BOJOWĄ. Jednocześnie to od roku 2005 LIDER WSZECHUKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI „TRYZUB” IM. STEPANA BANDERY, a wcześniej także żołnierz Armii Czerwonej.

.

Warto pogratulować inspiracji Prawym Sektorem pewnej części polskich narodowców, którzy w ciągu ostatnich tygodni podziwiali tę koalicję. OKAZAŁO SIĘ, że ORGANIZACJA TA BYŁA MARIONETKĄ W RĘKACH ZACHODNICH, WYKORZYSTYWANĄ do WALKI PRZECIWKO WŁADZY JANUKOWYCZA.

.

Od dawna było dziwnym, że sympatycy Iranu czy Syrii Al-Assada wspierają prozachodnią rewoltę na Ukrainie. [jest wręcz odwrotnie – red.] Ciekawe, jak wytłumaczą teraz stanowisko Dmytro Jarosza? Ciekawe, jaki jest polski interes z całego zamieszania na Ukrainie?

.

za: http://narodowcy.net/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela/

.

.

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 2 dla artykułu "Lider Prawego Sektora spotkał się z ambasadorem Izraela"

  1. Stan W. napisał(a):

    W czasie czystki etnicznej na terenach wschodniej Polski w roku 1941 grupa banderowcow zamordowala we wsi Turowka powiat Skalat, woj.Tarnopol, lekarza pochodzenia zydowskiego. Zaoszczedze szczegolow, ale napewno nie byl to jedyny przypadek, nie wspomne juz o Polakach, ktorych spotkal pozniej podobny los. Dziwi mnie tylko fakt, ze zydzi jakos szybko wybaczyli te zbrodnie tak niemcom jak i ukraincom, a pamietaja antysemityzm polski. Ta wczesniejsza tzw.Rewolucja Pomaranczowa rowniez byla finansowana i organizowana przez zyda Berezowskiego. Czyli wniosek jest jeden:…

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

172253